MV Agusta wraca do Polski!

Po krótkiej nieobecności w naszym kraju marka MV Agusta wraz z nowym importerem wraca do Polski. Od listopada tego roku, ręcznie montowane motocykle MV Agusta będzie można zobaczyć w salonie Motors MV Agusta w Warszawie. Wraz z motocyklami do Polski wraca także autoryzowany serwis oraz możliwość zakupu części i akcesoriów.

W najbliższych miesiącach oferta pojawi się również u autoryzowanych dealerów. A teraz można załapać się jeszcze na kilka sztuk z wyprzedaży ze względu na obowiązującą normę Euro4. Dla klientów dostępne do zamówień będą wszystkie modele z oferty firmy, w tym takie perełki jak F4 LH44 – ważący trochę ponad 170 kg, 212 konny motocykl wyścigowy, RVS – piekielnie mocny i dopieszczony do granic absurdu supernaked czy DRAGSTER 800 RR PIRELLI – naked opracowany we współpracy z Pirelli Design.

Będzie można skorzystać również z opcji zamówienia motocykla budowanego od zera według własnego projektu. Castiglioni Research Centre (CRC) to dział w firmie MV Agusta, który zajmuję się projektami dla klientów pragnących stworzyć swój własny, nietuzinkowy motocykl w oparciu o technologię MV Agusta. Oczywiście nie ma tutaj cennika, nie ma również górnej granicy ceny – wszystko zależy od upodobań i grubości portfela przyszłego właściciela.

Założona na początku ubiegłego wieku w miejscowości Varese we Włoszech firma MV Agusta najpierw była związana z przemysłem lotniczym. Pierwszy motocykl powstał w 1945, a motocyklowa pasja właścicieli sprawiła, że dzisiaj jest to jedna z najbardziej renomowanych i prestiżowych marek na świecie, kojarzona przede wszystkim ze spektakularnymi zwycięstwami na torach wyścigowych, a także z nietuzinkowym designem i dbałością o szczegóły (np. współpraca z AMG, Pirelli).

MV Agusta zawsze była marką mocno aktywną na polu wyścigów motocyklowych, z wieloma sukcesami, między innymi legendarnego Giacomo Agostiniego. Obecnie MV Agusta startuje w World Superbike, a od 2019 roku planuje powrót do serii MotoGP w kategorii Moto2. Marka jest obecna na całym świecie, a wśród klientów MV Agusta są znani aktorzy, celebryci i wiele innych znanych osobistości z całego świata.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze