MV Agusta wraca do Polski!

MV Agusta wraca do Polski!
Po krótkiej nieobecności w naszym kraju marka MV Agusta wraz z nowym importerem wraca do Polski. Od listopada tego roku, ręcznie montowane motocykle MV Agusta będzie można zobaczyć w salonie Motors MV Agusta w Warszawie. Wraz z motocyklami do Polski wraca także autoryzowany serwis oraz możliwość zakupu części i akcesoriów.

W najbliższych miesiącach oferta pojawi się również u autoryzowanych dealerów. A teraz można załapać się jeszcze na kilka sztuk z wyprzedaży ze względu na obowiązującą normę Euro4. Dla klientów dostępne do zamówień będą wszystkie modele z oferty firmy, w tym takie perełki jak F4 LH44 - ważący trochę ponad 170 kg, 212 konny motocykl wyścigowy, RVS – piekielnie mocny i dopieszczony do granic absurdu supernaked czy DRAGSTER 800 RR PIRELLI - naked opracowany we współpracy z Pirelli Design.

DRAGSTER 800 RR

MV Agusta

DRAGSTER 800 RR

Będzie można skorzystać również z opcji zamówienia motocykla budowanego od zera według własnego projektu. Castiglioni Research Centre (CRC) to dział w firmie MV Agusta, który zajmuję się projektami dla klientów pragnących stworzyć swój własny, nietuzinkowy motocykl w oparciu o technologię MV Agusta. Oczywiście nie ma tutaj cennika, nie ma również górnej granicy ceny - wszystko zależy od upodobań i grubości portfela przyszłego właściciela.

F4 LH44

MV Agusta

F4 LH44

Założona na początku ubiegłego wieku w miejscowości Varese we Włoszech firma MV Agusta najpierw była związana z przemysłem lotniczym. Pierwszy motocykl powstał w 1945, a motocyklowa pasja właścicieli sprawiła, że dzisiaj jest to jedna z najbardziej renomowanych i prestiżowych marek na świecie, kojarzona przede wszystkim ze spektakularnymi zwycięstwami na torach wyścigowych, a także z nietuzinkowym designem i dbałością o szczegóły (np. współpraca z AMG, Pirelli).

MV Agusta zawsze była marką mocno aktywną na polu wyścigów motocyklowych, z wieloma sukcesami, między innymi legendarnego Giacomo Agostiniego. Obecnie MV Agusta startuje w World Superbike, a od 2019 roku planuje powrót do serii MotoGP w kategorii Moto2. Marka jest obecna na całym świecie, a wśród klientów MV Agusta są znani aktorzy, celebryci i wiele innych znanych osobistości z całego świata.

MV Agusta wraca do Polski!

Pełny ekran
MV Agusta wraca do Polski!

fot. MV Agusta

MV Agusta wraca do Polski!
MV Agusta wraca do Polski!
MV Agusta wraca do Polski!
MV Agusta wraca do Polski!
MV Agusta wraca do Polski!

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.