Muzyczna uczta z cyklu Motomusic

Uwielbiasz słuchać energetycznej muzyki w samochodzie? A może znasz już niepowtarzalną twórczość braci Wright, którzy od ponad 30 lat zachwycają swą żywiołowością? Teraz możesz mieć okazję, by przekonać się, jak NoMeansNo - legendarna kapela z Kanady - przekonuje do siebie kolejne pokolenia. Motocaina patronuje temu wydarzeniu.

NoMeansNo to legendarna kapela z Kanady cieszącą się wielkim uznaniem w kręgu miłośników muzyki alternatywnej od niepamiętnych lat. Lata świetlne temu, artyści zostali okrzyknięci mistrzami stylu hardcore-punk.

NMN założyli w 1979 roku bracia Rob Wright (gitara basowa i śpiew) i John Wright (perkusja, śpiew i keyboard). W 1983 doszedł do nich Andy Kerr (gitara), którego miejsce w 1992 roku zajął Tom Holliston.

Ich muzyka jest wciąż świeża, oryginalna, energetyczna i ponadczasowa. Na pierwszy plan wysuwa się bas i perkusja, na których grają założyciele zespołu.

Nazwa zespołu: „Nie znaczy nie” oznacza mozliwość odmówienia każdemu niezależnie od sytuacji i jest zaczerpnięta z akcji przeciwko przemocy seksualnej. Zespół kilkakrotnie koncertował w Polsce, po raz pierwszy w 1990 roku. NMN upodobali sobie polskie zespoły jako support acty. Something Like Elvis, Pustki i Potty Umbrella kilkakrotnie zjeździli z nimi całą Europę. Ci ostatni zagrali niedawnio także 25 wspólnych koncertów w Kanadzie.

Mimo, że okres swojej największej świetności muzycy NMN mają już za sobą (debiutowali prawie 30 lat temu) wciąż potrafią zaskakiwać. Szaleni, bezkompromisowi, bez patosu i nadęcia, ciągle mają ochotę na realizowanie swoich wariackich pomysłów.

Występ muzyków bez wątpienia będzie prawdziwym zastrzykiem energetycznym. Warto dodać, że artyści są bezkonkurencyjni w wytwarzaniu pozytywnych relacji z publicznością. Po raz kolejny będą mieli okazję udowodnić, że są w doskonałej formie i potrafią zagrać genialny koncert.

NOMEANSNO w Polsce zagrają 17-18 lipca 2009

17.07.2009 
Warszawa – CSW Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2 (dziedziniec zamkowy), godz. 20:00
bilety: 
40 zł – przedsprzedaż  www.ticketportal.pl , www.shortcut.pl, CSW – Zamek Ujazdowski
50 zł – w dniu koncertu
support: PSYCHOCUKIER 

18.07.2009 
Katowice – Mega Club, ul. Żelazna 9, godz. 18:00
bilety: 
40 zł – przedsprzedaż  www.ticketportal.pl
zł – w dniu koncertu
50

info: www.wetmusic.pl
www.nomeanswhatever.com
www.myspace.com/myspaceiswronghttp://popupmusic.pl/no5/art09.html

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze