Motoryzacyjny maj z Mobil 1

29 kwietnia 2010
Będzie wesoło i motoryzacyjnie. Wiele ciekawych atrakcji przygotowuje Mobil 1 dla mieszkańców polskich miast przez cały maj i czerwiec. Wszystko zaczyna się już w najbliższy weekend.

fot. Mobil 1
Mobil 1 Tour i jego czarny namiot mają stać się synonimem początków lata pełnego motoryzacyjnych atrakcji. Zgodnie z zapewnieniami organizatora ma być dużo dobrej zabawy i motoryzacyjne nowinki dla pasjonatów. W planie: testy dachowania, możliwość obejrzenia świata w alkogoglach, symulatory bolidów F1, kursy doszkalajce, żużel w sporej dawce, atrakcje dla najmłodszych i liczne konkursy: w tym szansa na wygranie kursu doskonalenia techniki jazdy i zapasu oleju silnikowego na pięć lat.

Mobil 1 zadba też o sprawdzenie naszych aut. W specjanie zaimprowizowanych Pit Stopach mechanicy sprawdzą poziom oleju i bezpłatnie go uzupełnią. 

Spotkania będą odbywać się weekendowo w sześciu miastach według z góry ustalonego schematu. W soboty czarny namiot pojawi się od godziny 11 na parkingach przy centrach handlowych, w niedzielę spotkania organizowane będą pod miejscowymi stadionami żużlowymi. Niedziela dla fanów Ekstraligi to szansa na niepowtarzalne zdjęcia z zawodnikami i przy sprzęcie. Prawdziwa gratka dla samochodo- i motocyklomaniaczek.

Mobil 1 Tour zagości już w najbliższy weekend w Bydgoszczy, wyjątkowo od piątku. W piątek w planie spotkanie pod Galerią Pomorską, a w niedzielę pod Stadionem Polonii Bydgoszcz.

Pozostałe imprezy planowane są według następującego kalendarza:

Leszno
8 maja (sobota) – CH Manhattan
9 maja (niedziela) – Stadion im. Alfreda Smoczyka 

Zielona Góra
15 maja (sobota) – Focus Mall
16 maja (niedziela) – Stadion MOSiRu 

Częstochowa
29 maja (sobota) – Centrum Handlowe Poczesna
30 maja (niedziela) – Arena Częstochowa 

Toruń
5 czerwca (sobota) – Centrum Handlowe Bielawy
6 czerwca (niedziela) – Motoarena Toruń 

Tarnów
19 czerwca (sobota) – Centrum Handlowe Echo
20 czerwca (niedziela) – Stadion Tauron Azoty Tarnów

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!