Paula Lazarek

Motorcycle Mechanic Simulator 2021, czyli jak nie ubrudzić rąk i zostać mechanikiem motocyklowym?

Ta gra to doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności przy naprawie motocykla. Jeśli nie czujesz się na siłach by „podłubać” przy swojej maszynie - zobacz jak wygląda to w świecie online!

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 przenosi gracza do klimatu amerykańskich lat 50. przedstawionych m.in. w filmie Easy Rider. W rozgrywce pojawiają się dwukołowce typu chopper, których pierwowzorem był kultowy Harley Davidson. Gra ma za zadanie jak najdokładniej odwzorować pracę mechanika motocyklowego i w tym celu producenci wykorzystali ponad 400 części do budowy każdego pojazdu.

MMS 2021 to dla gracza nie tylko źródło rozrywki, ale również wiedzy na temat funkcjonowania pojazdów jednośladowych oraz sposobu ich tuningu! W trakcie rozgrywki, zawodnik zdecyduje czy sprzeda naprawiony pojazd, czy będzie nim odkrywać amerykańskie ulice.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 on Steam

Na gracza czeka szereg nowości, m.in. inny sposób renderowania grafiki, który znacząco zmienia odbiór wizualny gry, dodatkowe funkcjonalności, takie jak swobodna customizacja karoserii, system ręcznego malowania części, czy testowa jazda motocyklem oraz nowy typy motocykli, w tym pojazd terenowy. Następnym krokiem będzie premiera pełnej wersji gry na PC.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 on Steam

Od 4 czerwca na platformie Steam jest dostępny  bezpłatny prolog gry. Od początku roku w demo zagrało ponad 70 tys. osób. Wishlista MMS 2021 na platformie Steam wynosi ponad 80 tys. zapisów. Premiera pełnej wersji gry na PC trafi do sprzedaży w III kwartale 2021.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze