Motocaina.pl wygrywa na korcie!

Przedstawicielka kobiecego portalu motoryzacyjnego Motocaina.pl - Anna Majewska - wygrała w Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w tenisie.

Anna Majewska triumfuje wśród znanych dziennikarzy – w deblu z Jurkiem Pawłowskim.
fot. T. Barański / SETPRESS

Blisko pięćdziesięciu przedstawicieli pióra i mikrofonu z całej Polski walczyło w 33. Halowych Misrzostwach Dziennikarzy, rozegranych na kortach Warszawianki w dniach 1-3 kwietnia.

Wśród nich nasza redakcyjna koleżanka, Anna Majewska, która wywalczyła V-ce mistrzostwo polski w grze pojedynczej i zwyciężyła w grze mieszanej w parze z Jurkiem Pawłowskim (Studio93) zdobywając zasłużenie Mistrzostwo Polski.

Głównym sponsorem turnieju był: Totalizator Sportowy. Podziękowania również dla pozostałych patronów: Coca Cola HBC, Prince, Restauracja „Kotłownia” oraz Klub tenisowy Warszawianka.

 

Trofeum Anny Majewskiej.
fot. T. Barański / SETPRESS

Kolejnym wyzwaniem Ani będą Letnie MIstrzostwa Polski Dziennikarzy oraz obchodzone w tym roku 50-lecie Stowarzyszenia „Mediatenis”. Turniej w wielkiej obsadzie rozgrywany będzie w dn. 16-19 czerwca na stołecznych koratach Legii. Zapraszamy do kibicowania.

Ania Majewska, dziennikarka motoryzacyjna – jako wieloletni instruktor doskonalenia techniki jazdy – specjalizuje się w Motocaina.pl w materiałach dotyczących tej dziedziny. Prywatnie jest żoną kierowcy wyścigowego, Miłosza Majewskiego.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze