Monster Jam zostaje przeniesiony na 1 października

Jak podaje organizator imprezy, ze względu na wymagania produkcji walki bokserskiej, która odbywać się będzie również na wrocławskim stadionie, termin ogranizacji Monster Jam został przełożony na 1 października.

 

Orlen Monster Jam w 2009 roku.
fot. Orlen

Poniżej przedstawiamy oficjalne oświadczenie organizatora w tej sprawie:
” Wczoraj wieczorem Miasto Wrocław i SMG Polska – dzięki hojnemu wsparciu Agencji LIVE i FELD Entertainment ze Stanów Zjednoczonych – uzgodniły, że ze względu na wymagania produkcji walki bokserskiej, Monster Jam (największa na świecie impreza motoryzacyjna gromadząca niemal 4 miliony fanów rocznie, z takimi zespołami jak Grave Digger i Maximum Destruction) zaplanowany na Stadionie Miejskim we Wrocławiu na następną sobotę zostanie przeniesiony na dzień 1 października.

SMG Polska jest bardzo wdzięczne za elastyczne podejście, jakim wykazali się partnerzy i z niecierpliwością oczekuje na niesamowitą imprezę Monster Jam na nowym Stadionie. Dodatkowe informacje będą dostępne na stronie www.monsterjam.pl. Dotychczas zakupione bilety zachowują swa ważność także dla nowej daty wydarzenia.”

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze