"Młodzież" szaleje za kierownicą - 150 km/h w mieście

"Młodzież" szaleje za kierownicą - 150 km/h w mieście
Pełne wrzasku, histerycznego śmiechu i przekleństw nagranie pokazujące jak młodzi ludzie potrafią "bawić się" w samochodzie.

Mówi się, że młodzi kierowcy często bywają nieodpowiedzialni, ryzykują za kierownicą i dają się prowokować rówieśnikom. To co prawda tylko stereotyp, ale to nagranie wyjątkowo dobrze go potwierdza.

Grupka kolegów wybrała się na nocną przejażdżkę ulicami miasta. Pędzą nawet 150 km/h, pokonują skrzyżowania na czerwonym świetle i mają przy tym dziki ubaw. Zobaczcie zresztą sami. Tylko wcześniej przyciszcie głośniki.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 2 ]
Gosia 4 miesiące temu
Koszmar :(
0
0
Odpowiedz
Sprawiedliwość 4 miesiące temu
Skurwiele
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.