Mitsubishi ujawnia plany na kolejny rok

20 grudnia 2012
Koniec roku to zawsze dobra okazja do podsumowań, ale również skrystalizowania planów na kolejny. W przyszłym roku w Polsce zadebiutuje Mitsubishi Outlander PHEV, SUV 4x4 z hybrydowym napędem z doładowaniem zewnętrznym, crossover ASX po face liftingu, terenowy Pajero Sport oraz dwa miejskie samochody z segmentu B.  

W 2012 roku polskie przedstawicielstwo Mitsubishi Motors wprowadziło do sprzedaży trzecią generację Mitsubishi Outlandera, zmodernizowane Pajero 2012 oraz elektryczny pojazd Mitsubishi i-MiEV MY12,5 po face liftingu, model Colt z instalacją LPG, a także limitowane wersje o nazwie Colt Elegance, Outlander Clarion i Colt AIR.

Zapowiedzi na kolejny rok: MItsubishi Outlander PHEV...
fot. Mitsubishi

Od września klienci Mitsubishi mogą korzystać z nowej, bezpłatnej 4-letniej gwarancji, która obowiązuje do przebiegu 300 000 km.

W 2012 roku powstały też trzy nowe, autoryzowane placówki Mitsubishi Motors - salony z serwisami w Krakowie, Bydgoszczy i Katowicach oraz salon w Rzeszowie.

...crossover ASX po face liftingu...
fot. Mitsubishi

Przyszły rok natomiast przyniesie premiery pięciu ważnych modeli spod znaku Trzech Diamentów. W pierwszym kwartale 2013 roku zadebiutuje zmodernizowany model crossovera ASX, który przejdzie face lifting oraz zmiany we wnętrzu, a także otrzyma zmodernizowane zawieszenie. Polska będzie też jedynym krajem Unii Europejskiej, w którym będzie można kupić Mitsubishi Pajero Sport.

... i terenowy Pajero Sport
fot. Mitsubishi

Latem do sprzedaży w Polsce wejdzie Outlander PHEV, pełnowymiarowy SUV 4x4 z hybrydowym napędem z doładowaniem zewnętrznym.

Jesienią 2013 roku firma zaprezentuje dwa zupełnie nowe modele miejskich samochodów, opracowanych na nowej globalnej płycie podłogowej, ale bliższe informacje na ich temat zostaną opublikowane w późniejszym terminie. W ofercie znajdą się też modele roku 2013 oraz kilka limitowanych wersji pojazdów Mitsubishi.

 

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!