Mini Royce – luksusowy i kultowy

Jest pożądany na całym Świecie i dzięki temu zyskał status samochodu „luksusowego". Mini Morris ekskluzywny maluch w specjalnej, limitowanej edycji Rolls Royce luksusowy będzie jeszcze bardziej, w sam raz dla dynamicznej businesswoman.

fot. Mini

Choć niewiele o nim wiadomo, a o planach jego utworzenia mówi się od ponad pół roku, jedno jest pewne. Samochód spod znaku Rolls Royce musi być wykonany z najlepszej jakości materiałów i prezentować najwyższy poziom dbałości o detale. Mini z kolei musi zwracać na siebie uwagę i być obiektem pożądania. Połączenie najlepszych cech aut obu marek w jednym niewielkim pojeździe musi być więc mieszanką zabójczą i rynkowym sukcesem…i na pewno będzie.

Już w przyszłym roku możemy spodziewać się specjalnej edycji Mini o wszystko mówiącej nazwie „Rolls Royce”. Samochód ma być pełen oryginalnych rozwiązań i wspaniałych materiałów, nieznanych dotychczas z samochodów marki oraz emanować luksusem na miarę tego z modelu Phtanom Rolls Royce. Brzmi ciekawie i „kobieco” – w końcu kobieta zmienną jest, więc fajnie mieć samochód, którego cechy oddają dwie strony naszej osobowości. Jesteście zainteresowane?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze