Mercedes za 15 euro

W salonach Mercedesa wiosenna odwilż cenowa. Klasę E w wersji kabriolet można już kupić za niecałe 60 złotych. Czy warto zainwestować w takie cztery kółka?

Mercedes tańszy o kilka zer. Dla miłośników luksusowych gadżetów.
fot. Mercedesa

Na salonowych półkach Mercedesa kabriolety E klasy prezentują się tak samo pięknie, jak ich więksi bracia. Oryginalne, głębokie kolory, staranne wykończenie detali i ciekawa sylwetka – tak wyglądają modele z gwiazdą na masce zarówno w skali 1:1, jak i w trochę mniejszych rozmiarach.

Dla tych z nas, które chcą kupić ładny prezent swojemu dziecku, uszczęśliwić kolekcjonera lub same chcą sobie postawić jakiś motoryzacyjny gadżet na biurku, miniaturki E klasy wydają się idealne. Samochody występują w trzech rozmiarach: 1:87, 1:43 i 1:18. Za \”produkcję\” każdego z nich odpowiada inny wykonawca.

Najmniejszy model – firmy Bosch – występuje w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i białym; kosztuje ok. 60 złotych. Zakup największego cabrio na półkę to wydatek rzędu 220 złotych. Model dostepny jest w kolorach: Obsidian Black, Iridium Silver i Fire Opal, a jego autorem jest firma Norev. Średnia, elegancka zabawka to dzieło niezwykle znanego Schuco. Jej wart 100 złotych Mercedes to cabriolet w kolorach głębokiego niebieskiego, eleganckiego szarego i Fire Opal.

Takie samochody mają to do siebie, że zwykle zyskują na wartości, może więc właśnie odkryłyśmy dobry sposób na inwestowanie pieniędzy?!

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze