Paula Lazarek

Mercedes-AMG Project ONE w nowej roli. Tym razem w grze Forza Horizon 5

Oddział Xbox Game Studios firmy Microsoft zaprezentował zupełnie nowy gameplay nadchodzącej gry Forza Horizon 5 – z udziałem Mercedesa-AMG Project ONE „Forza Horizon Edition”.

Wirtualny odpowiednik hipersamochodu z techniką napędu Formuły 1 zachwyca poziomem szczegółowości i najwyższą obecnie wiernością odtworzenia w cyfrowym świecie. Gracze przenoszą się do hiperrealistycznego, otwartego świata, w którym przedstawiono krajobraz Meksyku. Również wrażenia z jazdy topową maszyną firmy z Affalterbach są niesamowicie realistyczne.

Wirtualne przyspieszanie, hamowanie i jego zwinność prowadzenia, a także aktywna aerodynamika odpowiadają rzeczywistym zachowaniom oraz cechom przyszłego samochodu. A to nie koniec zabawy: na udział w niemal nieograniczonych przygodach w grze Forza Horizon 5 czekają też kolejne modele Mercedesy-AMG o wysokich osiągach.

Ścisła współpraca Mercedes-AMG z zespołem Microsoftu odpowiedzialnym za grę Forza pozwoliła na przedstawienie unikalnego Mercedesa-AMG Project ONE „Forza Horizon Edition” w niezwykle realistyczny sposób. Wersja stworzona na potrzeby gry otrzymała ekskluzywne malowanie, które podkreśla jej wyjątkowy charakter i jasno daje do zrozumienia, że tego samochodu nie będzie można kupić w prawdziwym świecie. Poza edycją „Forza Horizon Edition” hipersamochód AMG można oczywiście skonfigurować w innych kolorach i z odmiennym wyposażeniem.

Bardzo realistycznie przedstawiono również szczególne cechy unikalnego, dwudrzwiowego samochodu. Dzięki różnym programom jazdy – torowym i drogowym – zakurzone meksykańskie tory można pokonywać tak dynamicznie jak asfaltowe.

Starannie odtworzono także działanie aktywnej aerodynamiki hipersamochodu z Affalterbach. Społeczność graczy może liczyć na zapierające dech w piersiach osiągi 1000-konnej maszyny i cyfrową maksymalną prędkość przekraczającą 350 km/h.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze