Mazda6 – premiera nowego sedana w Moskwie

Mazda Motor Corporation premierowo zaprezentuje nowego sedana Mazda6 na Salonie Samochodowym w Moskwie, który odbędzie się w dniach 29 sierpnia-9 września.

Nowa Mazda6 to już drugi z modeli Mazdy z pełnym pakietem technologii SKYACTIV. Jest natomiast pierwszym modelem wyposażonym w opracowany przez Mazdę układ hamulcowy z systemem odzyskiwania energii i-ELOOP.

fot. Mazda

Wprowadzenie systemu i-ELOOP wyznacza początek drugiej fazy „Building Block Strategy”, czyli programu rozwijania technologii przyjaznych dla środowiska. Strategia ta zakłada kompleksowe udoskonalenia głównych podzespołów, które mają poprzedzić stopniowe wprowadzanie systemów elektrycznych w celu dalszego obniżania zużycia paliwa i emisji związków węgla.

fot. Mazda

Model, który zostanie zaprezentowany w Moskwie, to sedan w specyfikacji na rynek rosyjski, wyposażony w silnik benzynowy SKYACTIV‑G 2.0 z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz sześciobiegową przekładnię automatyczną SKYACTIV–DRIVE.

fot. Mazda

Oficjalna nazwa moskiewskiego salonu to „Moscow International Automobile Salon 2012”. Dni prasowe wyznaczono na 29 i 30 sierpnia, po czym salon będzie otwarty dla publiczności od 31 sierpnia do 9 września. Konferencja prasowa Mazdy odbędzie się 29 sierpnia o godz. 11:30.

fot. Mazda

 Ekspozycja Mazdy na Salonie Motoryzacyjnym Moskwa 2012

Ekspozycja główna

Mazda6 Sedan (premiera światowa)

Mazda Shinari (model koncepcyjny)

Ekspozycja techniczna

Silnik SKYACTIV

Układ hamulcowy z systemem odzyskiwania energii „i‑ELOOP”

Modele z aktualnej oferty

Mazda2, Mazda3, Mazda5, Mazda MX-5, Mazda CX-5

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze