Paula Lazarek

Mazda MX-30 z ekodopłatą. Wiemy, ile można zyskać

W oczekiwaniu na start programu rządowego wsparcia samochodów elektrycznych dla klientów instytucjonalnych, Mazda Motor Poland wprowadza swój program Ekodopłaty Mazdy także dla firm.

Wysokość dofinansowania do pierwszej elektrycznej Mazdy MX-30, bez względu na wybrany poziom wyposażenia, wynosi 18 750 zł brutto i jest równa podstawowej kwocie dopłaty rządowej zapowiedzianej w ogłoszonym w miniony piątek programie „Mój elektryk”.

Ekodopłata Mazdy dla firm obejmie, podobnie jak program wsparcia dla klientów indywidualnych, pierwsze 150 samochodów, w tym dla odbiorców flotowych i będzie obowiązywać do momentu wprowadzenia dopłat rządowych.

Mazda MX-30 z silnikiem o mocy 145 KM i akumulatorem o pojemności 35,5 kWh dostępna jest z Ekodopłatą Mazdy dla firm od 124 150 zł brutto. 

Samochód dostępny jest od 105 900 zł z Ekodopłatą Mazdy i dopłatą w ramach programu „Mój elektryk” dla posiadaczy Karty dużej rodziny oraz w cenie od 114 150 zł z Ekodopłatą Mazdy i dopłatą w ramach programu „Mój elektryk” dla pozostałych osób fizycznych.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze