Mazda CX-3 – ceny w Polsce

Mazda CX-3 to najnowszy model w gamie Mazdy, w którym zastosowano wszystkie technologie Skyactive. Ile będzie kosztować w Polsce?

Mazda CX-3  zadebiutuje w polskich salonach już na początku wakacji. Będzie można wybierać spośród wielu konfiguracji – w gamie znajdą się silniki benzynowe i Diesla, ręczne i automatyczne skrzynie biegów, napęd na jedną oś oraz 4×4. Pierwsza na liście wersja SkyGO 4×2 z silnikiem SKYACTIV-G 2,0 l 120 KM z ręczną skrzynią biegów wyceniona została na 66 900 złotych. W wyposażeniu standardowym znajdziemy tu m.in. przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, komputer pokładowy, klimatyzację manualną, gniazdo AUX i port USB, elektrycznie sterowane lusterka boczne czy system wspomagania ruszania na wzniesieniu i monitorowania ciśnienia w oponach.

Wśród układów napędowych znajdziemy Skyactive-D – 1,5-litrowy silnik Diesla (105 KM) – oraz Skyactive-G – 2-litrowy silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem w dwóch wersjach mocy: 120 i 150 KM.  Auta moga byc wyposażone w napęd na cztery koła.

Mazdę CX-3 wyposażono m.in. w system łączności z urządzeniami przenośnymi MZD Connect i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE.

Cennik Mazda CX-3 do pobrania tutaj:
{{ download(51) }}

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

@Raptor Wiem co czujesz, bo sam na taką Mazdę odkładam. Mnie się koleżanka dała przejechać i też się zakochałem. W aucie. W koleżance, ku jej ubolewaniu, nie 😉

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Powiem tak, jazda próbna tym samochodem bardzo mnie do niego przekonała. Doznałem zaskoczenia, ale takiego pozytywnego, bo miałem różne „dziwne” myśli o niej. Moc silnika jest dostrzegalna, jazda komfortowa, generalnie działa bez zarzutów. Do tego jest ładnym samochodem, więc przyciąga. Mocno się zastanawiam nad jej kupnem, bo warta jest swojej ceny.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze