Paula Lazarek

Masz samochód lub motocykl Suzuki? Teraz już nie zapomnisz o przeglądzie

Za pomocą przyjaznego interfejsu w smartfonie, użytkownik może uzyskać dostęp do najważniejszych informacji na temat produktu i jego historii, a także wielu innych przydatnych funkcjonalności.

Użytkownik aplikacji może wybrać swojego najbliższego lub preferowanego dilera Suzuki, (osobno dla każdego typu produktu) i za pomocą kilku kliknięć skontaktować się z doradcą  serwisowym w celu umówienia przeglądu w Autoryzowanym Serwisie Suzuki. Aplikacja  wyświetli na ekranie smartfona powiadomienie o nadchodzącym przeglądzie lub zaproszenie do serwisu na akcję serwisową.

Zarejestrowany użytkownik może uzyskać dostęp do historii serwisowej pojazdu, statusu gwarancji fabrycznej, programu Service Care, a także sprawdzić datę ważności ubezpieczenia Suzuki Assistance oraz dostępne opcje pomocy. Za  pośrednictwem aplikacji można również wezwać pomoc w ramach usługi Suzuki Assistance wraz z możliwością pozyskania współrzędnych geograficznych, gdyby doszło do konieczności  wezwania służb ratunkowych w miejsce zdarzenia. Klienci korzystający z Programu  Serwisowego Suzuki mogą sprawdzić status wirtualnej karty.

Aplikacja „Moje Suzuki” oferuje dostęp do najświeższych informacji produktowych japońskiej  marki, a także dodatkowych funkcjonalności, jak np. pogoda żeglarska dla użytkowników  silników zaburtowych. Ponadto użytkownik może skontaktować się bezpośrednio z Dilerem lub  Suzuki Motor Poland za pośrednictwem formularza wbudowanego w aplikację. Wystarczy  wybrać rodzaj produktu i temat, którego dotyczy zgłoszenie. 

Jak uzyskać dostęp do aplikacji „Moje Suzuki”? 

Aby uzyskać dostęp do aplikacji „Moje Suzuki” wystarczy pobrać oprogramowanie na telefon  komórkowy (działający w systemie Android lub iOS), a następnie zarejestrować w aplikacji  swój produkt wpisując podstawowe dane lub po prostu skanując dowód rejestracyjny. Z  aplikacji „Moje Suzuki” mogą również korzystać osoby, które formalnie nie są właścicielami  pojazdu lub silnika zaburtowego, ale posiadają stosowne upoważnienie. Dotyczy to również  drugich i kolejnych właścicieli produktów japońskiej marki. Do rejestracji wystarczy wtedy  specjalny kod wygenerowany podczas wizyty u dilera Suzuki. 

Aplikacja „Moje Suzuki” jest dostępna do pobrania dla telefonów w App Store (dla systemu  iOS) oraz Google Play (dla systemu Android). 

Funkcje aplikacji „Moje Suzuki”

• Szybka rejestracja konta użytkownika i możliwość dodania pojazdu/silnika do aplikacji,  m. in. poprzez skanowanie dowodu rejestracyjnego. 
• Możliwość udostępnienia dostępu do danych pojazdu w aplikacji innemu  użytkownikowi. 
• Wyświetlanie historii serwisowej posiadanego samochodu, motocykla lub silnika  zaburtowego.
• Wyświetlanie informacji na temat gwarancji oraz statusu programu Service Care.
• Wyświetlanie informacji o zbliżających się oraz rekomendowanych
• Powiadomienia i informacje o akcjach przywoławczych. 
• Status ubezpieczenia Suzuki Assistance, data ważności, dostępne usługi oraz możliwość wezwania pomocy bezpośrednio z aplikacji. 
• Informacje o Programie Serwisowym Suzuki i status posiadanej karty rabatowej.
• Powiadomienia o akcjach specjalnych dopasowanych do posiadanego produktu.
• Aktualności produktowe od Suzuki. 
• Pogoda żeglarska oraz baza znaków wodnych (dla posiadaczy silników zaburtowych).
• Lista dilerów Suzuki z mapą, możliwością wybrania preferowanego dilera i wygodnymi  opcjami kontaktu. 

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze