Masowe wsparcie dla Saaba 14.01.2012 r.

Saab Automobile AB znajduje się w stanie upadłości, ale "Saab Spirit" nie słabnie i łączy entuzjastów marki na całym świecie. 14 i 15 stycznia 2012 roku zaplanowane są spotkania pod hasłem "We are many, we are Saab", łączące właścicieli Saabów. Do akcji przyłączyło się już 40 krajów, w tym Polska.

Saab Klub Polska był jednym z pierwszych, który przyłączył się do akcji. Klubowicze i entuzjaści marki chcą spotkać się w jak największym gronie właścicieli Saabów, aby zademonstrować, że zależy im na marce Saab, że nadal cenią te wyjątkowe samochody i mają nadzieję, że znajdzie się nowy właściciel gotowy do kontynuowania tradycji marki. Chcą w ten sposób podziękować i wyrazić wsparcie dla wszystkich pracowników Saab Automobile AB, którzy ciężko pracowali przez ostatnie lata, aby pomimo niekorzystnych decyzji niezależnych od firmy kontynuować działalność i produkcję samochodów.

Gromadząc razem w jednym miejscu, tak dużo jak to możliwe fanów marki, oranizatorzy chcą pokazać, że Saab może być w upadłości, ale marka żyje i ma się bardzo dobrze. Są przekonani, że marka zasługuje na jeszcze jedną szansę.

Właściciele Saabów to bardzo specyficzna grupa kierowców, którzy cenią swoje wyjątkowe auta za ich charakter i przyjemność z jazdy. Dodatkowo silna społeczność pasjonatów tej marki już nie raz pokazała swoje poparcie dla Saaba. W 2010 roku Saab Klub Polska zorganizował trzeci co do liczebności na Świecie Save Saab Convoy.

Teraz po 2 latach organizują spotkanie „We are many, we are Saab”, które odbędzie się 14 stycznia 2012 roku (sobota) od godz. 12:00, w Warszawie, na terenie parkingu Cargo LS Airport Services S.A., ul. Wirażowa 35. Spotkanie zaplanowane jest do godziny 15:00. Mapa: http://g.co/maps/kqezd

Na stronie http://www.outside-saab.com i www.twitter.com/OutSideSaab znajdują się bieżące informacje o tej Światowej akcji.

Na event zapraszają:

Zarząd Stowarzyszenia Saab Klub Polska, www.saabklub.pl, sklep.saabklub.pl, facebook.com/SaabKlubPolska
twitter.com/SaabKlubPolska

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze