Margaret zagrała mikro koncert w… nowym Nissanie Micra!

W jednym z warszawskich salonów Nissana na kierowców testujących samochody czekała miła niespodzianka. Podczas jazd mieli okazję sprawdzić możliwości limitowanej edycji Micra Bose Personal Edition, nie tylko pod względem parametrów jazdy, ale także dźwięku. Do testów dołączyła Margaret śpiewając jeden ze swoich największych przebojów.

Przygotowania do zakupu nowego samochodu często są procesem długotrwałym. Pod uwagę bierzemy zwykle wiele aspektów, między innymi dotyczących wyglądu czy osiągów pojazdu… W końcu zasiadamy za kierownicą, a sprzedawca zaczyna roztaczać przed nami perspektywę szerszą niż tylko parametry jazdy. Kiedy zaczyna opowiadać o systemie audio, nagle na jego miejscu pojawia się… Margaret. Tak właśnie wyglądała wizyta w salonie szczęściarzy, którzy wspólnie ze znaną piosenkarką przetestowali limitowaną edycję Nissana Micra.

„To była świetna przygoda. Przede wszystkim zaskoczenie – mój ulubiony element. Jedna Pani była tak zaskoczona, że trochę za mocno na starcie przycisnęła pedał gazu… (śmiech), a potem już wspólne śpiewanie. Super sprawa!” – podsumowuje swoje doświadczenie Margaret.

Modele Micra BOSE Personal Edition oraz Micra BOSE Personal Premium Edition zostały zaprojektowane z myślą o osobach, dla których ważne jest, aby samochód oddawał ich indywidualny styl.

Znana piosenkarka na przetestowanie systemu Bose wybrała jeden ze swoich największych przebojów – „Heartbeat”. W aranżacji z akompaniamentem tylko i wyłącznie gitary elektrycznej zabrzmiał nieco inaczej niż zwykle. Kameralny koncert zaskoczył nie tylko kierowców, ale także muzyków, którzy stwierdzili, że nigdy wcześniej nie mieli podobnego doświadczenia akustycznego w samochodzie.

„Koncerty akustyczne mają to do siebie, że są bardzo intymne. W samochodzie było jeszcze bardziej kameralnie. Udało nam się nawet zachęcić do śpiewania samych testujących, a chyba o to chodziło” – dodała Margaret.

Zgodnie z nazwą edycji specjalnych, wyposażenie zostało skonfigurowane dla uczczenia 30-letniej współpracy Nissana z marką Bose. W samochodzie zamontowano dostępny wyłącznie w modelu Micra system nagłośnienia Bose Personal. Dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i sześciu głośnikom ma dawać poczucie zanurzenia w dźwięku 360°. W skład systemu wchodzą między innymi dwa głośniki Bise UltraNearfield wbudowane w zagłówek fotela kierowcy.

Film z testów Nissana Micra BOSE Personal Edition, w których wzięła udział Margaret poniżej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze