Marcin Dorociński wybrał Leona

Jako filmowy podkomisarz Sławomir „Despero" Desperski, ścigał przestępców Polonezem w filmie „Pitbull". Znany z kilkudziesięciu ról filmowych, zarówno z ekranu telewizyjnego jak i kinowego, ostatnio m.in. w filmie „Rewers", Marcin Dorociński postanowił zamienić swojego Seata na... Seata!

fot. Seat

Co prawda zwykle piszemy raczej o kobiecych wyborach, ale zdarza się – zwłaszcza w przypadku niepodważalnie przystojnych mężczyzn – że nie możemy pominąć takich „motoryzacyjnych” informacji. Zatem oznajmiamy, że Marcin Dorociński właśnie przesiadł się do rasowego Leona.

– Jeszcze niedawno jeździłem Seatem Alhambra – mówi Marcin Dorociński. – Zżyłem się z nim i bardzo go lubiłem, ale przyszedł czas na zmiany. Postanowiłem przesiąść się do samochodu z większym pazurem. Seata jako markę polubiłem na tyle, że nie chciałem jej zmieniać. Po testach różnych modeli wybrałem 211-konnego model Seat Leon FR TSI z 7-biegową skrzynią DSG. Lubię Leona za jego sportowy charakter i niesamowitą wygodę jaka daje dwusprzęgłowa skrzynia DSG.

Gratulujemy wyboru!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze