Małgorzata Piasecka zwycięża w klasie damskiej III Rajdu Królewskiego

Jadąca pod patronatem Motocainy Małgorzata Piasecka znakomicie poradziła sobie w III Rajdzie Królewskim w Wołominie. W klasie damskiej zajęła pierwsze miejsce.

III Rajd Królewski to kolejna odsłona sztandarowej imprezy Automobilklubu Królewskiego, stanowiąca rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego kierowców amatorów Polskiego Związku Motorowego. Odbyła się w Wołominie, który ma miłą opinię miasta przyjaznego rajdowcom-amatorom.

Małgosia Piasecka i jej pilotka, obie w świetnym nastroju
fot. Łukasz Kamiński

Załoga Małgosi spisała się bardzo dobrze. W klasie kobiet była najlepsza. Niestety, błąd popełniony na pierwszej próbie odebrał paniom szansę na podium w klasie silnikowej.

Gratulujemy zacięcia i woli walki
fot. Dariusz Ołtuszyk

A tak wrażenia z rajdu podsumowała sama Małgosia:

„KJS bardzo ciekawy, duży plus za szybkie i techniczne odcinki bez tzw pachołkolandii. Jestem nawet dumna z siebie, mimo popełnionego błędu na pierwszej próbie, przez co dostałyśmy taryfę i straciłyśmy szanse na podium. Ale jechałyśmy szybko, z czego jestem bardzo zadowolona. Ten KJS pokazał mi, że jeszcze trochę pracy z mojej strony, aby nie tracić na odcinkach, ale jest coraz lepiej. Mamy nadzieję, że następny KJS skończymy na pudle! Samochód spisał się rewelacyjnie, wreszcie miał ochotę jechać i nie marudził, za co jestem bardzo mu wdzięczna i oby dalej miał takie podejście. Mamy nadzieję, że następne KJS’y pojedziemy już czysto i technicznie i pokażemy panom, że kobiety także potrafią świetnie jeździć i przy tym się dobrze bawić”.

Serdecznie gratulujemy Małgosi sukcesu i czekamy na dalsze starty. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze