Małgorzata Kosińska z RMF 4RACING Team – rajd nauczył mnie pokory!

Małgorzata Kosińska - kierowca rajdowy z RMF 4Racing Team zajęła w Baja Carpathia pierwsze miejsce w swojej grupie. Aleksandra Kujawa pilotująca Krzysztofa Bieguna w Rajdowym Pucharze Polski Samochodów Terenowych dotrła na metę na bardzo dobrej pozycji 6 w swojej grupie. Jak zawodniczki komentują swój start?

Drugi dzień na Baja Carpathia przywitał wszystkich zawodników deszczem i bardzo niską temperaturą. Po bardzo dobrym piątkowym starcie i zdobyciu 1 miejsca w grupie TH, ekipa Szandrowski / Łaskawiec musiała po pierwszym sobotnim OSie wycofać się z dalszej rywalizacji z powodu bardzo poważnej awarii zawieszenia. Z pucharem za pierwsze miejsce w grupie Open RMPST wróciła natomiast ekipa Kosińska / Derengowski.

Z dalszej rywalizacji nie odpadły jednak pozostałe dwa Teamy. Małgorzata Kosińska i Andrzej Derengowski w piątek bezbłędnie pokonali piaszczyste tereny, by przyjechać na pierwszym miejscu w swojej grupie i również na tej pozycji duet zakończył Baja Carpathia.

Małgorzata Kosińska i Andrzej Derengowski
fot. RMF 4RACING Team

Moje nastawienie przez zdobyte podium jest bardzo, bardzo pozytywne. To moje pierwsze pierwsze miejsce i to dopiero jest dla mnie ogromna radość, za co bardzo dziękuję mojemu pilotowi – Andrzejowi Derengowskiemu. Muszę jednak przyznać, że trasa była bardzo trudna a sam rajd dla mnie bardzo wymagający ale nauczył mnie wiele pokory – komentuje Małgorzata Kosińska, kierowca zwycięskiej rajdówki RMF4rt.

Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa to para, która startowała w Rajdowym Pucharze Polski Samochodów Terenowych. Po piątkowych kłopotach, w sobotę udało im się dotrzeć na metę na bardzo dobrej pozycji 6 w swojej grupie.

Dojechaliśmy do mety, radość ogromna tym bardziej, że nigdy jeszcze nie mieliśmy tylu przygód podczas jednego rajdu – mówi Aleksandra Kujawa. Każdy odcinek był inny i wiązał się z inną przygodą. Jesteśmy na mecie i to jest najważniejsze.

Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa
fot. RMF 4RACING Team

Rajd Baja Carpathia dla dziewczyn z zespołu RMF 4RACING Team był ogromnym sprawdzianem wytrwałości, determinacji i umiejętności, ponieważ odcinki pokonywane przez wszystkich zawodników biorących udział w rajdzie, były trudne i wymagające. W połączeniu z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi trasa generowała ogromne problemy, z którymi dziewczyny świetnie dały sobie radę.

Kolejne rajdy z cyklu RMPST i RPPST odbędą się w sierpniu z Czechach. Podczas Baja Bohemia wszystkie ekipy RMF4rt będą walczyły o kolejne punkty w swoich grupach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze