Lodówka w stylu moto

Jeżeli właśnie urządzasz swoje mieszkanie i poszukujesz motoryzacyjnych akcentów wśród sprzętu AGD, to z pewnością jest to propozycja dla Ciebie.

Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi włoska firma DBM Garage. Do tej pory specjalizowała się w restauracji i dostosowywaniu do indywidualnych potrzeb skuterów Vespa oraz motocykli. Kilka lat temu o ekipie było głośno ze względu na uczestnictwo w Rajdzie Faraonów, gdzie wystartowali na dwóch Vespach PX. I co najlepsze, ukończyli go.

Od jakiegoś czasu DBM Garage zajmuje się również tworzeniem unikatowych przedmiotów. W aktualnej ofercie znajdują się lodówki z motoryzacyjnymi grafikami, jak te prezentowane na zdjęciach.

Są to kompletnie nowe, indywidualnie pomalowane lodówki SMEG FAB28. Producent specjalizuje się w produkowaniu AGD w stylu retro, a DBM Garage tuninguje je pod względem wizualnym. Sprzęt w rozmiarze 150x60x65 cm (wysokość, szerokość, głębokość) pomieści 250 litrów produktów spożywczych. 

Jest to idealna propozycja by stworzyć klimatyczną kuchnię, bar czy nawet wstawić lodówkę do warsztatu lub garażu. Firma wysyła swoje produkty za granicę, ale nie są one tanie. Za taką lodówkę zapłacimy co najmniej 9,5 tysiąca złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze