motocaina.pl logo

Limitowana Toyota Aygo x-cite zadebiutuje na targach w Genewie

10 lutego 2019
2
W gamie Toyoty Aygo drugiej generacji co roku pojawiają się nowe edycje specjalne, które mają zwracać uwagę na drodze. Najnowsza taka wersja zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Nowa edycja specjalna Aygo x-cite to kolejna wersja tego modelu z dwukolorowym nadwoziem. Odmiana ta wyróżnia się lakierem Pure Orange na karoserii oraz czarnym dachem. Komponuje się z nimi ornament Pure Orange na przednim spojlerze oraz czarne obudowy bocznych lusterek. W tej odmianie również znajdziemy światła przeciwmgielne, przyciemniane tylne szyby i lśniąco czarne, aluminiowe obręcze kół o 10 ramionach i średnicy 15 cali.

Lśniąco czarne wykończenia zdobią także konsolę centralną i panel tablicy rozdzielczej. Czarna jest także obudowa skrzyni biegów, zaś obudowy nawiewów wyróżniają się kolorem Pure Orange. Aygo x-cite ma także materiałową tapicerkę Manhattan i wykończone pomarańczowym obszyciem dywaniki.

Toyota Aygo w odmianie x-cite ma bogate wyposażenie, obejmujące klimatyzację, kierownicę wielofunkcyjną z przyciskami do kontroli systemu audio, fotel kierowcy z regulacją wysokości oraz ogranicznik prędkości dla wersji z manualną skrzynią biegów.

System multimedialny z ekranem dotykowym 7 cali i kamerą cofania współpracuje ze smartfonami poprzez Apple CarPlay i Android Auto. Opcjonalnie dostępne są radio DAB, inteligentny kluczyk i uruchamianie samochodu przyciskiem oraz pakiet Toyota Safety Sense.

Komentarze

Wika
14 lutego 2019 13:05
Fajne :)
Alina
14 lutego 2019 21:14
Kupiliście mnie tym kolorem, wygląda wspaniale
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje