Lidia Popiel będzie jeździła Renault Megane R.S.

Lidia Popiel, fotografka i wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej, będzie jeździła Renault Megane R.S. Od dawna wspiera ona wybrane projekty Renault Polska.

Lidia Popiel jest fotografką i wykładowczynią na Wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Pełni również funkcję redaktor naczelnej magazynu internetowego PhotoCulture.pl Została uznana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Angażuje się w akcje społeczne. Była członkiem jury podczas dotychczasowych edycji konkursu dla młodych projektantów Renault Passion for Design & Innovation.

Lidia Popiel jest silną marką i wspaniałą osobowością. Współpracujemy na różnych polach od wielu lat, a kontrakt ambasadorski jest uwieńczeniem tej relacji. Łączy nas zamiłowanie do estetyki, pięknego designu, a także życia z pasją – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

Lidia Popiel będzie jeździła Renault Megane R.S. w kolorze Biała Perła.

Zakochałam się w nowej linii stylistycznej aut Renault. A Megane R.S. od razu urzekł mnie nadzwyczajną mocą i swoim sportowym designem – już same kształty i wykorzystane materiały wskazują na niezwykłe doznania, które ten samochód oferuje. Cieszę się, że będę mogła spędzić więcej czasu za jego kierownicą – mówi Lidia Popiel.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze