Katarzyna Frendl

Lexus NX – widziałyśmy ten model na żywo w salonie w Warszawie. Zobaczcie zdjęcia!

Miałyśmy okazję ostatnio zobaczyć na żywo nowego Lexusa NX w salonie Lexus Warszawa Puławska. Co otrzymamy w standardowym wyposażeniu?

Wersja z samoładującym elektrycznym napędem hybrydowym posiada 242 KM, czyli aż o 22% więcej mocy niż Lexus NX 300h poprzedniej generacji. Samochód rozpędza się do 100 km/h w 7,7 sekundy. Z kolei hybryda plug-in o mocy 306 KM przyspiesza od 0 do 100 km/h w nieco ponad 6 sekund i może przejechać w trybie elektrycznym dystans ponad 60 km.

Lexus Safety System +3 jest dostępny w standardzie i zawiera m.in. ochronę przeciwzderzeniową, rozbudowaną o rozpoznawanie rowerzystów i motocyklistów zarówno w dzień, oraz posiada możliwość rozpoznawania ich w nocy.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Lexus NX jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Świadczą o tym jeden z największych w segmencie projektorów HUD czy zaawansowany system audio Mark Levinson® Premium Surround z 17 głośnikami, a także Hey Lexus! – inteligentny asystent głosowy Lexus Concierge. Klimatyzacja S-Flow jest bardzo wydajna: system wykrywa zajęte fotele i światło słoneczne, dzięki czemu może dopasować temperaturę do potrzeb i preferencji pasażerów.

Najważniejsze fakty o Lexus NX:

Zwiększony rozstaw osi +3 cm – większa przestrzeń
Zwiększony rozstaw kół +3-6 cm – atletyczna sylwetka
Środek ciężkości – 2 cm – lepsze i pewniejsze prowadzenie
95% nowych części

Ekran 14” – Największy w segmencie
Ekran dotykowy Full HD – Intuicyjna obsługa
3,4x szybszy od obecnego systemu
Nawigacja chmurowa

Zdalna klimatyzacja, ogrzewanie siedzeń, otwieranie i zamykanie
Dedykowane usługi dla Plug-in’a – harmonogram i ustawienia ładowania
Aplikacja Lexus link

Komentarze:

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze