Lancia Ypsilon sponsorem wystawy fotograficznej „Kate Moss: The Icon”

Wystawę „Kate Moss: The Icon" można podziwiać w Bolonii do 1 maja br.

Grupa Fiat i marka Lancia, promuje model Ypsilon jako sponsora wystawy fotograficznej  „Kate Moss: The Icon”, projektu przygotowanego przez Galerię Sztuki Współczesnej ONO w Bolonii. Wystawę można podziwiać do 1 maja br., na której prezentowanych jest 30 najsłynniejszych ujęć uwieczniających słynną modelkę, która zrewolucjonizowała kanony estetyki i styl lat dziewięćdziesiątych.

W roku, w którym obchodzi swoje czterdzieste urodziny, piękna londyńska modelka staje się gwiazdą w obiektywie artystów takich, jak Albert Watson, Chris Levine, David Ross, Jurgen Ostarhild, Roxanne Lowit i Satoshi Saikusa.

Lancia Ypsilon w wyjątkowej indywidualizacji będzie wystawiona przed galerią Sztuki Współczesnej ONO w Bolonii.
fot. Lancia

Przez najbliższe dwa tygodnie, Lancia Ypsilon w wyjątkowej indywidualizacji będzie wystawiona przed galerią: nadwozie samochodu zostało „pokryte” kilkoma słynnymi zdjęciami, które znajdują się na wystawie i „opowiadają” zarówno o karierze, jak i prywatnym życiu  Kate Moss. Sugestywny i wyjątkowy „wrapping”, poprzez który prezentowany samochód staje się silnym i jedynym w swoim rodzaju sposobem  komunikacji.

Samochód w tej wyjątkowej edycji oddaje hołd tej niezwykłej kobiecie, która od dwudziestu lat fascynuje i jest inspiracją dla stylistów i artystów, dyktując kierunki i trendy w modzie i zyskując przydomek „Queen of Cool”.
Ten sam styl wyraża model Lancia Ypsilon, niekwestionowany „Fashion city car”, który nadal zachwyca swoim charakterem i wyszukanym stylem, dzięki czemu należy do najlepiej sprzedawanych modeli we Włoszech i samochodów najczęściej wybieranych przez kobiety.

Lancia Ypsilon, synonim wyrafinowania i elegancji, stanowi ikonę stylu w pełnym tego słowa znaczeniu: zwycięskie połączenie, które raz jeszcze potwierdza powołanie tego samochodu, niekonwencjonalnego i młodego duchem, odzwierciedlającego gusta konsumentów, zwracających uwagę na modę i poszukujących zaskakujących, a nie masowych produktów.

Lancia Ypsilon w wyjątkowej indywidualizacji będzie wystawiona przed galerią Sztuki Współczesnej ONO w Bolonii.
fot. Lancia

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze