Quantcast
Karolina Chojnacka

Lamborghini Urus po przeróbkach Mansory… wygląda okropnie!

Mansory słynie z wyjątkowo ekskluzywnych, czasami kontrowersyjnych, a czasami zapierających dech w piersiach projektów. Teraz specjaliści od przeróbek prezentują swoje nowe dzieło, do budowy którego posłużyło Lamborghini Urus. Jest okropne.

Lamborghini tworzy piękne, zachwycające samochody. Co prawda Urus, nie jest jakąś wybitną pięknością, ale nie można powiedzieć, że to brzydkie auto. Albo raczej nie można było powiedzieć… bo po modyfikacjach jakich dokonał w SUVie Mansory, Urus jest po prostu paskudny. Okropnie paskudny.

Lamborghini Urus po przeróbkach Mansory... wygląda okropnie
Lamborghini Urus po przeróbkach Mansory, fot. materiały prasowe / Mansory

Ale nie oceniajmy książki po okładce, a samochodu po nadwoziu, bo przecież najważniejsze jest wnętrze… które w przypadku Urusa po modyfikacjach Mansory jest jeszcze bardziej okropne niż nadwozie. Fiolet w połączeniu z włóknem węglowym, to wyjątkowo „odważna” propozycja, dla którzy chcą się wyróżnić. I ewentualnie doprowadzić innych kierowców do zawału serca.

Lamborghini Urus po przeróbkach Mansory
Lamborghini Urus po przeróbkach Mansory, fot. materiały prasowe / Mansory

Nie wiemy, ile kosztuje Lamborghini Urus po przeróbkach Mansory, ale my za te fioletowe doznania we wnętrzu nie dałybyśmy złamanego grosza…

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze