KONKURS - Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę."

KONKURS - Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę."
Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać inspirującą książkę Heather Ellis - "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę". To fascynująca opowieść o przetrwaniu, marzeniach i kobiecej sile. Sprawdźcie szczegóły - czekamy na wasze odpowiedzi konkursowe!

Aby wygrać książkę "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać tę nagrodę?". 

Liczymy na waszą szczerość, kreatywność i pomysłowość! Prosimy o odpowiedzi w komentarzach, umieszczonych zarówno za pomocą Facebooka pod artykułem na motocaina.pl (może decydować również liczba like'ów Twoich znajomych pod Twoim komentarzem), jak i korzystając z naszego systemu komentowania pod konkursem.

Konkurs organizowany jest od dnia 12 stycznia 2019 r. od godz. 14:00 do dnia 15 stycznia 2019 r. do godz. 23:59 poprzez stronę internetową o adresie www.motocaina.pl. Ogłoszenie wyników: 16 stycznia 2019 r. 
Regulamin konkursu dostępny poniżej w pliku PDF. 

WYDAWNICTWO KOBIECE: 

A gdyby tak porzucić wszystko i przejechać samotnie motocyklem przez Afrykę?
15 miesięcy. 19 krajów. 42 000 kilometrów. Jedna kobieta, która ciągle chce więcej.
Heather Ellis ma 28 lat, kiedy w jej głowie pojawia się szalona myśl, aby udać się na motocyklową wyprawę po Afryce. Nieważne, że nigdy wcześniej nie wybrała się na tak długodystansową eskapadę, ani że nigdy tam nie była. Zaledwie rok później znajduje się w porcie w Durbanie, skąd rusza ukochaną Yamahą TT600 w przygodę życia. Przemierza góry Ruwenzori i Kilimandżaro. Pozostawiając za sobą tumany piachu, gna przez pustynie północnej Kenii, gdzie wpada wprost na uzbrojonych bandytów. Zostaje ocalona przez spracowanych rybaków łowiących w jeziorze Rudolfa. Nieprzerwanie pędzi dalej i zwiedza egzotyczne zakamarki. Na każdym etapie podróży pomaga jej lokalna ludność, której przedstawiciele uczą Heather na czym polega duch ubuntu - uniwersalna więź przyjaźni i współistnienia. 

KONKURS - Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę."

REGULAMIN KONKURSU

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 11 ]
Anna Starzec 2 miesiące temu
Kocham motocykle i jestem miłośniczką literatury motoryzacyjnej! Chętnie przygarnę ten egzemplarz do mojej wielkiej Moto biblioteczki :)
0
0
Odpowiedz
Karolina Wolska 2 miesiące temu
Czytałam recenzję tej książki i myślę, że to idealna opowieść o mnie! Sama przeżyłam bardzo ciekawą przygodę w Azji na motocyklu, ponad 10k kilometrów motocyklem z najwspanialszym towarzyszem - dziś moim mężem!
0
0
Odpowiedz
Zuza Kulawik Ruda 2 miesiące temu
Heather Ellis to kobieta, która faktycznie pokonała wszystkie swoje słabości, kocham motoryzację, motocykle, bardzo chciałabym otrzymać tę książkę :* :))
1
0
Odpowiedz
Andrzej Słota 2 miesiące temu
Fajna książka, widzę że akcja zapowiada się ciekawie chętnie poczytałbym wraz z żoną Natalią o tej historii oboje jeżdzimy na harleyu
0
0
Odpowiedz
Kaśka Paluch 2 miesiące temu
Świetna książka dla fanki motocykli chciałabym wygrać książkę ponieważ chciałabym przeżyć taka przygodę życia na motocyklu i spełnić swoje największe marzenie o kilkumiesięcznej przejażdżce po Azji :) może się uda
0
0
Odpowiedz
Joanna Burnat 2 miesiące temu
Dlaczego ja ? A dlaczego nie ?
0
0
Odpowiedz
Tomasz Markuszewski 2 miesiące temu
Chciałbym wygrać książkę dla mojej córki, która od kilku lat jeździ na motorze i jest to jej największą pasja. Warto aby miała taką książkę na swojej półce z książkami o motorach
0
0
Odpowiedz
Piotr Lebioda 2 miesiące temu
Zawsze podziwiam kobiety, które mają odwagę by zrobić coś wielkiego. Uważam wyprawę przez Afrykę za wyczyn. Chętnie poznam tą lekturę i umile sobie zimowe wieczory w oczekiwaniu na sezon motocyklowy.
0
0
Odpowiedz
AŚKA ŻYWICA 2 miesiące temu
Bo czytanie o tym co wydaje się nam nie możliwe jest inspiracją dla naszych możliwości....Girl Power!!
0
0
Odpowiedz
Karolina Jasiak 2 miesiące temu
Bardzo lubię książki o motocyklach i dalekich przygodach :))))) Bardzo chciałbym wygra, bo od lat marzę o takiej wycieczce na moto w nieznane :))
0
0
Odpowiedz
Dominika J. 2 miesiące temu
Uwielbiam książki a szczególnie takie,których bohaterami są zwykli ludzie,nierzadko doświadczeni przez los,którzy portafią swym działaniem zainspirować innych. Historia głównej bohaterki ksiażki, która porzuciła dotychczasowe życie aby przeżyć niesamowite przygody na obcym lądzie, a przy okazji na nowo odkryła tak uniwersalne wartości jak przyjaźń i bezinteresowność drugiego człowieka na pewno wzbudza wiele emocji. Chętnie przeczytam o tej nietypowej podróży,która oprócz niesamowitych zwrotów akcji ukazuje piękno Afryki i stosunek jej mieszkańcow do innych kultur a także obrazuje niesamowitą siłę kobiety,która nie bała się realizacji własnych marzeń.
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.