KONKURS - Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę."

KONKURS - Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę."

12 stycznia 2019
11
Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać inspirującą książkę Heather Ellis - "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę". To fascynująca opowieść o przetrwaniu, marzeniach i kobiecej sile. Sprawdźcie szczegóły - czekamy na wasze odpowiedzi konkursowe!

Aby wygrać książkę "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać tę nagrodę?". 

Liczymy na waszą szczerość, kreatywność i pomysłowość! Prosimy o odpowiedzi w komentarzach, umieszczonych zarówno za pomocą Facebooka pod artykułem na motocaina.pl (może decydować również liczba like'ów Twoich znajomych pod Twoim komentarzem), jak i korzystając z naszego systemu komentowania pod konkursem.

Konkurs organizowany jest od dnia 12 stycznia 2019 r. od godz. 14:00 do dnia 15 stycznia 2019 r. do godz. 23:59 poprzez stronę internetową o adresie www.motocaina.pl. Ogłoszenie wyników: 16 stycznia 2019 r. 
Regulamin konkursu dostępny poniżej w pliku PDF. 

WYDAWNICTWO KOBIECE: 

A gdyby tak porzucić wszystko i przejechać samotnie motocyklem przez Afrykę?
15 miesięcy. 19 krajów. 42 000 kilometrów. Jedna kobieta, która ciągle chce więcej.
Heather Ellis ma 28 lat, kiedy w jej głowie pojawia się szalona myśl, aby udać się na motocyklową wyprawę po Afryce. Nieważne, że nigdy wcześniej nie wybrała się na tak długodystansową eskapadę, ani że nigdy tam nie była. Zaledwie rok później znajduje się w porcie w Durbanie, skąd rusza ukochaną Yamahą TT600 w przygodę życia. Przemierza góry Ruwenzori i Kilimandżaro. Pozostawiając za sobą tumany piachu, gna przez pustynie północnej Kenii, gdzie wpada wprost na uzbrojonych bandytów. Zostaje ocalona przez spracowanych rybaków łowiących w jeziorze Rudolfa. Nieprzerwanie pędzi dalej i zwiedza egzotyczne zakamarki. Na każdym etapie podróży pomaga jej lokalna ludność, której przedstawiciele uczą Heather na czym polega duch ubuntu - uniwersalna więź przyjaźni i współistnienia. 

REGULAMIN KONKURSU

Komentarze

Anna Starzec
12 stycznia 2019 14:27
Kocham motocykle i jestem miłośniczką literatury motoryzacyjnej! Chętnie przygarnę ten egzemplarz do mojej wielkiej Moto biblioteczki :)
Karolina Wolska
12 stycznia 2019 14:29
Czytałam recenzję tej książki i myślę, że to idealna opowieść o mnie! Sama przeżyłam bardzo ciekawą przygodę w Azji na motocyklu, ponad 10k kilometrów motocyklem z najwspanialszym towarzyszem - dziś moim mężem!
Zuza Kulawik Ruda
12 stycznia 2019 14:34
Heather Ellis to kobieta, która faktycznie pokonała wszystkie swoje słabości, kocham motoryzację, motocykle, bardzo chciałabym otrzymać tę książkę :* :))
Andrzej Słota
12 stycznia 2019 14:44
Fajna książka, widzę że akcja zapowiada się ciekawie chętnie poczytałbym wraz z żoną Natalią o tej historii oboje jeżdzimy na harleyu
Kaśka Paluch
13 stycznia 2019 09:59
Świetna książka dla fanki motocykli chciałabym wygrać książkę ponieważ chciałabym przeżyć taka przygodę życia na motocyklu i spełnić swoje największe marzenie o kilkumiesięcznej przejażdżce po Azji :) może się uda
Joanna Burnat
13 stycznia 2019 10:01
Dlaczego ja ? A dlaczego nie ?
Tomasz Markuszewski
13 stycznia 2019 10:03
Chciałbym wygrać książkę dla mojej córki, która od kilku lat jeździ na motorze i jest to jej największą pasja. Warto aby miała taką książkę na swojej półce z książkami o motorach
Piotr Lebioda
13 stycznia 2019 12:32
Zawsze podziwiam kobiety, które mają odwagę by zrobić coś wielkiego. Uważam wyprawę przez Afrykę za wyczyn. Chętnie poznam tą lekturę i umile sobie zimowe wieczory w oczekiwaniu na sezon motocyklowy.
AŚKA ŻYWICA
13 stycznia 2019 13:59
Bo czytanie o tym co wydaje się nam nie możliwe jest inspiracją dla naszych możliwości....Girl Power!!
Karolina Jasiak
14 stycznia 2019 08:40
Bardzo lubię książki o motocyklach i dalekich przygodach :))))) Bardzo chciałbym wygra, bo od lat marzę o takiej wycieczce na moto w nieznane :))
Dominika J.
14 stycznia 2019 17:28
Uwielbiam książki a szczególnie takie,których bohaterami są zwykli ludzie,nierzadko doświadczeni przez los,którzy portafią swym działaniem zainspirować innych. Historia głównej bohaterki ksiażki, która porzuciła dotychczasowe życie aby przeżyć niesamowite przygody na obcym lądzie, a przy okazji na nowo odkryła tak uniwersalne wartości jak przyjaźń i bezinteresowność drugiego człowieka na pewno wzbudza wiele emocji. Chętnie przeczytam o tej nietypowej podróży,która oprócz niesamowitych zwrotów akcji ukazuje piękno Afryki i stosunek jej mieszkańcow do innych kultur a także obrazuje niesamowitą siłę kobiety,która nie bała się realizacji własnych marzeń.