KONKURS – Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: „Moje lata w Top Gear” Jeremy’ego Clarksona!

Tak jak obiecałyśmy, mamy dla was kolejny książkowy konkurs, w którym możecie wygrać książkę "Moje lata w Top Gear" Jeremy'ego Clarksona!. "Moje lata w Top Gear" to aż 115 błyskotliwych, prowokujących i pełnych zwariowanego humoru tekstów mistrza ostrego, aż do bólu pióra. Sprawdźcie szczegóły!

Jeremy Clarkson, budując potęgę Top Gear, nie tylko rozbijał się najszybszymi i najpiękniejszymi samochodami, jakie kiedykolwiek stworzono, Jeremy także – a może przede wszystkim – pisał. A „Moje lata w Top Gear” to książka, w której po raz pierwszy zebrał owoce swojej pracy z tego okresu. To wybór znakomitych felietonów, które dadzą Wam do myślenia i rozśmieszą kaskadami rozbrajających metafor. 

Aby wygrać książkę „Moje lata w Top Gear” Jeremy’ego Clarksona wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Za co najbardziej lubisz Clarksona i z jaką motoryzacyjną historią Ci się najbardziej kojarzy?”. Mile widziane są, również prócz uzasadnienia – linki do fragmentów filmików np. na YouTubie. 

Liczymy na waszą szczerość, kreatywność i pomysłowość! Prosimy o odpowiedzi w komentarzach, umieszczonych zarówno za pomocą Facebooka pod artykułem na motocaina.pl (może decydować również liczba like’ów Twoich znajomych pod Twoim komentarzem), jak i korzystając z naszego systemu komentowania pod konkursem.  Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi konkursowe!

Konkurs organizowany jest od dnia 6 listopada 2019 r. od godz. 10:00 do dnia 13 listopada 2019 r. do godz. 23:59 poprzez stronę internetową o adresie www.motocaina.pl. Ogłoszenie wyników: 15 listopada 2019 r. Regulamin konkursu dostępny poniżej w pliku PDF.

RECENZJA WYDAWNICTWA

Top Gear. Kiedyś najzwyklejszy program telewizyjny poświęcony motoryzacji, nieco później kolorowy magazyn, a dziś… Dziś marka Top Gear to imperium motoryzacyjnego szaleństwa, skrajnego przepychu i zbytku; to królestwo adrenaliny, nad którym nigdy nie zachodzi słońce! To najbardziej zwariowany, obrazoburczy i inspirujący samochodowy show, gromadzący przed ekranami telewizorów na całym globie setki milionów widzów! To wreszcie Top Gear Live – porywające, pełne rozmachu stadionowe widowisko, z którym Jeremy Clarkson wraz z przyjaciółmi pięć lat temu wyruszył po raz pierwszy na podbój świata, zdobywając przyczółki w jego najodleglejszych zakątkach, a ostatnio także i w Polsce. Jeremy Clarkson, budując potęgę Top Gear, nie tylko rozbijał się najszybszymi i najpiękniejszymi samochodami, jakie kiedykolwiek stworzono… Nie tylko wysadzał w powietrze motoryzacyjne ohydztwa i wcale nie poprzestawał na ślizganiu się bokiem przed obiektywami kamer…Jeremy także – a może przede wszystkim – pisał. A Moje lata w Top Gear to książka, w której po raz pierwszy zebrał owoce swojej pracy z tego okresu. To zbiór aż 112 prowokujących i pełnych zwariowanego humoru tekstów mistrza ostrego pióra. To wybór znakomitych felietonów, które dadzą Wam do myślenia i rozśmieszą kaskadami rozbrajających metafor.

REGULAMIN KONKURSU

Regulamin-konkursu-Moje-lata-w-Top-Gear.pdf

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Pan Jeremy Clarkson kojarzy mi się przede wszystkim z zabawnymi momentami i tym, że nigdy nie przyznaje się do błędów 😉 Na przykład historia z puduszkowcem: https://youtu.be/OgpfYBMqURw?t=189

Podoba mi się również jego osobowość, zawsze mówi to co myśli i nie ukrywa tego. Niestety jako motocyklista i zapalony rowerzysta muszę jeszcze powiedzieć co mi się w nim nie podoba 😉 Otóż to, że zawsze jest negatywnie nastawiony do moich ulubionych środków transportu i nie widzi w nich żadnych pozytywów. Nie wiem skąd te uprzedzenia, często również krytycznie nastawiony jest do osób jeżdżących tymi pojazdami. Szczerze powiedziawszy jestem bardzo ciekawy tej książki bo być może po jej przeczytaniu uzyskam odpowiedzi na moje wątpliwości 😉 Oczywiście o ile to ja wygram konkurs. Tak czy inaczej życzę wszystkim uczestnikom powodzenia! Na pewno warto przeczytać tą pozycję!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

(motywacja +wiedza) x wysiłek +wytrwałość do kwadratu = SUKCES
Wygrały marzenia…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Taki motoryzacyjny Dr House – tak mi się kojarzy 🙂 Szczerze to nie oglądałem za wiele Top Gear, ale właśnie dzięki temu programowi odkryłem jeden z najwspanialszych jak do tej pory utworów które słyszałem, czyli M83 – Moonchild, zobaczcie:
https://youtu.be/LnbNRUc9mf8?t=151

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Uwielbiam jego mimikę twarzy szczególnie wtedy, gdy pokazuje, że jest górą! Przykładów mnóstwo: https://www.youtube.com/watch?v=XXKHJhwB2fE 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jeremy Clarkson – ikona, która kolejnym pokoleniom fanów motoryzacji będzie kojarzyła się z legendarnym programem 'Top Gear’. Egocentryczny, przekonany o swojej niezatapialności, z bezczelnym uśmiechem Jeremy znany z telewizji niewiele różnił się od człowieka, który już w dzieciństwie otwarcie wyrażał swoje zdanie i zaznaczał pozycję. Mimo tego, że nie bywa lubiany w wielu kręgach, ja właśnie cenię go za indywidualność :))

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Szanuję Clarksona za to, że w prosty sposób wytłumaczył mi historię powojenną Polski. Przejechał się Polonezem i stwierdził:

– Zawsze zastanawiało mnie, co popchnęło Lecha Wałęsę by przeciwstawić się najpotężniejszej militarnej maszynie jaką znał świat. Dlaczego pracownik Stoczni Gdańskiej podjął się zniszczenia ZSRR?
– Teraz już wszystko się wyjaśniło: ten gość chciał mieć nowy samochód

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Clarkson to gatunek wymierającego gatunku ludzi, niestety jak dla mnie, którzy mówią co myślą, nie zważając czy mieści się to w ramach coraz wyraźniej wyrysowanych głupawych granic zwanych „poprawnością polityczną”. Często celnie, oczywiście z właściwym sobie poczuciem humoru, autor opisuje rzeczywistość. Po prostu felietony. Czysta rozrywka do kawki po południu.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jeremy Clarkson, angielski dziennikarz, znany jest wszystkim miłośnikom motoryzacji, choćby z programu „Top Gear”. Ja nie jestem fanem samochodów, ale z przyjemnością oglądam programy, realizowane przez pasjonatów, bo wtedy nawet nieciekawa na pozór dziedzina staje się interesująca. Stąd dobrze znam tę postać.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Gość potrafi się śmiać z siebie i swojej rodziny na przykład pisząc że jego gruba córka biega wolniej niż poruszają się kontynenty. A charakter felietonów to dla mnie strzał w 10. W okresie w którym czytałem książę nie miałem za dużo czasu na co dzień by poświecić na czytanie a nie lubię przerywać w połowie przydługawych rozdziałów, tu było megafajnie bo felietony są niezależne, na rożne tematy i nie za długie.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jeremy Clarkson lubi wsadzić kij w mrowisko. Czasami zrobi to specjalnie, czasami ktoś dorobi do jego wypowiedzi teorię spiskową. Z jednej strony bardzo popularny. Z drugiej bardzo kontrowersyjny. Jeremy Clarkson to wybitna osobowość telewizyjna. Można oczywiście dyskutować o poziomie jego dowcipów, o jego niewyparzonym języku i kompletnej ignorancji w zakresie politycznej poprawności, ale fakty są takie, że pod jego rządami program Top Gear niebywale zwiększył swoją oglądalność: obecnie może się szczycić 350 milionami widzów tygodniowo. 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Czy można nie kochać Clarksona? Nie znam nikogo osobiście, kto nie uwielbiałby jego ciętej riposty!
Od lat jestem fanką Top Geara i ubolewam nad tym, że skład się zmienił 🙂 Ale wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego ta książka by mi bardzo pomogła odświeżyć najciekawsze momenty z jego kariery 🙂 Zagwarantujcie mi wspaniała rozrywkę na świąteczne wieczory!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze