KONKURS – Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: „Moje lata w Top Gear” Jeremy’ego Clarksona!

Tak jak obiecałyśmy, mamy dla was kolejny książkowy konkurs, w którym możecie wygrać książkę "Moje lata w Top Gear" Jeremy'ego Clarksona!. "Moje lata w Top Gear" to aż 115 błyskotliwych, prowokujących i pełnych zwariowanego humoru tekstów mistrza ostrego, aż do bólu pióra. Sprawdźcie szczegóły!

Jeremy Clarkson, budując potęgę Top Gear, nie tylko rozbijał się najszybszymi i najpiękniejszymi samochodami, jakie kiedykolwiek stworzono, Jeremy także – a może przede wszystkim – pisał. A „Moje lata w Top Gear” to książka, w której po raz pierwszy zebrał owoce swojej pracy z tego okresu. To wybór znakomitych felietonów, które dadzą Wam do myślenia i rozśmieszą kaskadami rozbrajających metafor. 

Aby wygrać książkę „Moje lata w Top Gear” Jeremy’ego Clarksona wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Za co najbardziej lubisz Clarksona i z jaką motoryzacyjną historią Ci się najbardziej kojarzy?”. Mile widziane są, również prócz uzasadnienia – linki do fragmentów filmików np. na YouTubie. 

Liczymy na waszą szczerość, kreatywność i pomysłowość! Prosimy o odpowiedzi w komentarzach, umieszczonych zarówno za pomocą Facebooka pod artykułem na motocaina.pl (może decydować również liczba like’ów Twoich znajomych pod Twoim komentarzem), jak i korzystając z naszego systemu komentowania pod konkursem.  Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi konkursowe!

Konkurs organizowany jest od dnia 6 listopada 2019 r. od godz. 10:00 do dnia 13 listopada 2019 r. do godz. 23:59 poprzez stronę internetową o adresie www.motocaina.pl. Ogłoszenie wyników: 15 listopada 2019 r. Regulamin konkursu dostępny poniżej w pliku PDF.

RECENZJA WYDAWNICTWA

Top Gear. Kiedyś najzwyklejszy program telewizyjny poświęcony motoryzacji, nieco później kolorowy magazyn, a dziś… Dziś marka Top Gear to imperium motoryzacyjnego szaleństwa, skrajnego przepychu i zbytku; to królestwo adrenaliny, nad którym nigdy nie zachodzi słońce! To najbardziej zwariowany, obrazoburczy i inspirujący samochodowy show, gromadzący przed ekranami telewizorów na całym globie setki milionów widzów! To wreszcie Top Gear Live – porywające, pełne rozmachu stadionowe widowisko, z którym Jeremy Clarkson wraz z przyjaciółmi pięć lat temu wyruszył po raz pierwszy na podbój świata, zdobywając przyczółki w jego najodleglejszych zakątkach, a ostatnio także i w Polsce. Jeremy Clarkson, budując potęgę Top Gear, nie tylko rozbijał się najszybszymi i najpiękniejszymi samochodami, jakie kiedykolwiek stworzono… Nie tylko wysadzał w powietrze motoryzacyjne ohydztwa i wcale nie poprzestawał na ślizganiu się bokiem przed obiektywami kamer…Jeremy także – a może przede wszystkim – pisał. A Moje lata w Top Gear to książka, w której po raz pierwszy zebrał owoce swojej pracy z tego okresu. To zbiór aż 112 prowokujących i pełnych zwariowanego humoru tekstów mistrza ostrego pióra. To wybór znakomitych felietonów, które dadzą Wam do myślenia i rozśmieszą kaskadami rozbrajających metafor.

REGULAMIN KONKURSU

Regulamin-konkursu-Moje-lata-w-Top-Gear.pdf

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze