Konkurs na najpiękniejszą na paddocku!

Motocyklistki, zawodniczki, zwykłe kibicki - takich kobiet na wyścigowych torach jest całkiem sporo. Są jednak Panie, bez których ten sport trudno byłoby nazwać pięknym. To właśnie hostessy na starcie chronią głowy uczestników przed słońcem, podczas zmagań kibicują, a na mecie obdarowują swoim urokiem. Zawsze są w pracy; to dla nich wymyślono konkurs.

fot. Grandys Duo
fot. Grandys Duo

Trzeba przyznać, że jest to pomysł ciekawy i jest kolejnym dowodem na to, że dyscyplina wyścigów motocyklowych nie byłaby aż tak intrygująca, gdyby nie… kobiety. Niedawno zachęcano płeć piękną zniżkowymi biletami do przyjazdu do Modlina na 1 rundę WMMP, teraz ogłasza się konkurs wyróżniający „kobiety pracujące” przy wyścigach, które mimo, że najcześciej oglądane, to są najmniej doceniane.

fot. Grandys Duo
fot. Grandys Duo

To właśnie dla nich zespół Suzuki GRANDys duo, który promuje puchar Suzuki GSX-R, ogłasza konkurs na najpiękniejszą dziewczynę polskiego paddocku. Grupa finalistek będzie dopingować zawodników Suzuki GSX-R Cup na starcie rundy w Poznaniu (07-08.08), a wybrana czwórka team Suzuki GRANDys duo na polach startowych klas mistrzowskich. Ideał, który zostanie wyłoniony po obradach Jury (sponsorzy i członkowie zespołu), będzie towarzyszył zespołowi do końca sezonu. Laureatka konkursu wystąpi też jako „twarz zespołu” w specjalnej sesji w jednym z ogólnopolskich mediów. Zgłoszenia ze zdjęciami zbierane są do 15 lipca na adres team@grandysduo.com.pl.

Należy także pamiętać, że przy organizacji wyścigów pracuje mnóstwo kobiet, bardzo zaangażowanych w branżę motocyklową, bez których zawody także straciłyby na swoim niepowtarzalnym uroku, jakości obsługi (np. w biurze organizatora) i sportowym klimacie.
Może dla nich także Panowie wymyślą konkurs? 😉

W biurze ogranizatora zawodów w Modlinie zasiadały same Panie.
fot. Motocaina
Modlin: dyskusja Suzuki Grandys Duo: startujemy, czy jedynie trenujemy?
fot. Motocaina

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze