Konkurs fotograficzny rozwiązany!

3 nagrody główne oraz 2 nagrody - wyróżnienia związane z zebraną liczbą głosów internautów oraz 5 upominków za jakość i pomysł trafi w ręce kobiet, które nadesłały najciekawsze zdjęcia na konkurs fotograficzny. Dowiedz się, czy zwyciężyłaś!

fot. Motocaina

W konkursie fotograficznym, w którym do wygrania były trzy nagrody główne oraz jedna za kreatywność, pojawiło się mnóstwo świetnych zdjęć.

Sponsorzy konkursu: Motocaina oraz producent dermokosmetyków marek Iwostin i Elixine wspólnie uznali, że nagrodzą za liczbę zebranych głosów w sumie 5 kobiet:

 

1 miejsce „Spójrz mi głęboko w oczy” fot. z archiwum Karoliny Okońskiej – 1049 głosów
2 miejsce „Letnia przygoda” fot. z archiwum Ady Zalewskiej – 818 głosów
3 miejsce „Rajdowe siostry” fot. z archiwum Karoliny Matuszewskiej – 587 głosów

Wymienione wyżej osoby otrzymają nagrody: auto-moto gadżety oraz kosmetyki marek Iwostin i Elixine wyszczególnione tutaj.

Nagrody – wyróżnienia otrzymają
4 miejsce „Kolorowe szaleństwo” fot. z achiwum Mileny Wolskiej – 450 głosów
5 miejsce „Z ciężką maszyną gąsienicową – BAT. Zdjęcie zrobione podczas zlotu Pojazdów Militarnych w Północnych Niemczech” fot. z archiwum Magdy Klamczyńskiej – 302 głosy

Upominki za jakość i pomysł na zdjęcie otrzymają:
1. Aga Tarasiewicz za zdjęcie: „Zdjęcie na nasze zaproszenia ślubne. Wyjątkowo pozwoliłam prowadzić narzeczonemu, tu welon wygrał”
2. Ola Bienek za zdjęcie „W Porsche 911 Carrera 4 S”
3. Marta Gajos za zdjęcie „Thunderstruck”
4. Basia M za zdjęcie „Po pracy w warsztacie”
5. Anna Dudek za zdjęcie: „Kobieta w motoryzacji”

Wszystkim zwycięzczyniom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie na mail redakcja@motocaina.pl adresów, na które mamy wysłać nagrody i upominki.

Ze względu na próby oszustwa (sztucznego nabijania głosów), do ostatecznego rozrachunku nie zakwalifikowały się trzy zdjęcia. Zgodnie z zapowiedziami zostały one usunięte z rankingu.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze