Kolekcjonują Vipery. Mają już 79 sztuk…
Takie rzeczy tylko w Teksasie. Ludzie mają różne zajawki, ale pewne amerykańskie małżeństwo przebiło wszystkich. Zobacz ogromną kolekcję supersamochodów, jakie posiadają.
Wayne oraz D’Ann Rauh to małżeństwo z Teksasu, które ma bardzo nietypowe hobby. Od lat zbierają Vipery, a niedawno odebrali kolejne dwa egzemplarze. Dzięki temu ich cała kolekcja składa się z 79 egzemplarzy.
Najnowsze nabytki to egzemplarze „1 of 1” Viper GTC, które można konfigurować do woli z palety 16 tys. kolorów, pod warunkiem, że kolor nie został wybrany przez kogoś innego. Do tego można wybrać unikatową kolorystykę pasów, co w sumie daje ponad 50 milionów kombinacji.
Na szczęście przy wyborze jednostki napędowej nie ma już tego problemu. Zmieści się tam jednostka V10 o pojemności 8,4 litra. Silnik generuje 645 KM maksymalnej mocy.
Zobaczcie, jak wyglądają nowe nabytki oraz cała kolekcja.
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: