Kolekcja mebli Smart ForTwo i BoConcept

16 lutego 2013
6
Co wspólnego ma model samochodu Smart z duńską firmą designerską BoConcept? Na pierwszy rzut oka - niewiele, jednak w momencie kiedy obie marki postanowiły połączyć siły, powstał unikalny zestaw mebli, który -według producenta -może spodobać się niejednemu zwolennikowi "formy" i "funkcjonalności".

Współpraca obu marek, to wymiana doświadczeń dotyczących miejskiego designu, co zaowocowało stworzeniem kolekcji mebli Smart ForTwo BoConcept.

"Głównym celem marki Smart i Bo Concept jest stworzenie elementów, które optymalnie wpasują się w ograniczoną przestrzeń dostępną w mieszkaniach miejskich, a ponadto będą zaprojektowane w niepowtarzalnym stylu. Produkty będą dla klientów odzwierciedleniem ich osobowości, a także pozwolą klientom w szczególny sposób zorganizować domową przestrzeń" - mówi Annette Winkler, prezes zarządu Smart.

Kolejnym projektem jest specjalna edycja Smarta ForTwo, który inspirowany był modelem Brabus Cabrio oraz wnętrzami mieszkań. Nowemu ForTwo zafundowano nadwozie w kolorze białym z wykończeniami w kolorze kawowym.

"Z początkiem marca 2013 roku, w sklepach BoConcept na całym świecie rozpocznie się promocja Smarta ForTwo" - poinformowali rzecznicy duńskiej marki w oficjalnym oświadczeniu.
Kolekcja mebli będzie zawierać sofę, fotel z licznymi nawiązaniami do siedzenia samochodu, a także stolik, szklane ozdoby, poduszki oraz zegar.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!