Kobieta w ciąży wbiegła pod tramwaj i została potrącona

Kobieta w ciąży wbiegła pod tramwaj i została potrącona

21 lutego 2020
1
Czy jesteście sobie w stanie wyobrazić jak można tak narażać życie swoje i swojego nienarodzonego dziecka? Bo my nie.
Loading module...

Nagranie pochodzi z częstochowskiego tramwaju, który przejeżdżał przez skrzyżowanie mając zielone światło. Prędkość nie była duża - 22-24 km/h. Nagle zza autobusy wybiegło na tory dwoje ludzi - kobieta i mężczyzna. Zauważyli oni tramwaj w ostatniej chwili i mężczyzna odskoczył, ale kobieta już nie zdążyła.

Tramwaj uderzył ją w twarz wybijając zęby, a upadając uderzyła się w głowę. Poza tym nie odniosła żadnych poważnych obrażeń, ale została zabrana do szpitala z uwagi na to, że jest w ciąży. Badania potwierdziły dobry stan dziecka.

W zdarzeniu nikt więcej nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Para młodych ludzi została ukarana mandatem za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Mogą mówić o dużym szczęściu, gdyby w wyniku nagłego hamowania ktoś przewrócił się w tramwaju, szczególnie osoba w podeszłym wieku, mogliby odpowiadać za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu u pasażera.

    Komentarze

    Jan ojciec
    21 lutego 2020 10:52
    Więcej praw dla pieszego! Jak ten tramwaj mógł się znaleźć na przejściu dla pieszych?! Aaa.. zaraz przecież tam są tory, no tak. Jakaś grzywna powinna być za nerwy motorniczego i czas pasażerów.