Kobieta w ciąży wbiegła pod tramwaj i została potrącona

Czy jesteście sobie w stanie wyobrazić jak można tak narażać życie swoje i swojego nienarodzonego dziecka? Bo my nie.

Nagranie pochodzi z częstochowskiego tramwaju, który przejeżdżał przez skrzyżowanie mając zielone światło. Prędkość nie była duża – 22-24 km/h. Nagle zza autobusy wybiegło na tory dwoje ludzi – kobieta i mężczyzna. Zauważyli oni tramwaj w ostatniej chwili i mężczyzna odskoczył, ale kobieta już nie zdążyła.

Tramwaj uderzył ją w twarz wybijając zęby, a upadając uderzyła się w głowę. Poza tym nie odniosła żadnych poważnych obrażeń, ale została zabrana do szpitala z uwagi na to, że jest w ciąży. Badania potwierdziły dobry stan dziecka.

W zdarzeniu nikt więcej nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Para młodych ludzi została ukarana mandatem za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Mogą mówić o dużym szczęściu, gdyby w wyniku nagłego hamowania ktoś przewrócił się w tramwaju, szczególnie osoba w podeszłym wieku, mogliby odpowiadać za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu u pasażera.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Więcej praw dla pieszego! Jak ten tramwaj mógł się znaleźć na przejściu dla pieszych?! Aaa.. zaraz przecież tam są tory, no tak. Jakaś grzywna powinna być za nerwy motorniczego i czas pasażerów.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze