Kobieca strona Rage-Race 2011

Po raz kolejny rusza samochodowe wydarzenie Rage Race 2011. Jak co roku, wśród uczestników pojawiają się panie - celebrytki, ale także zwykłe pasjonatki motoryzacji.

Jak przebiegała edycja Rage Race 2009, w którym udział wzięła załoga Motocaina.pl w BMW Z4.

W poprzednich edycjach brała udział Agnieszka Szulim (w 2008 roku). Na co dzień spokojna i subtelna prezenterka oraz dziennikarka telewizji publicznej(prywatnie żona jednego z najzdolniejszych polskich zawodników wyścigów motocyklowych – Adama Badziaka), zasiadła wówczas za kierownicą 500-konnego Dodga RAM. Do uczestnictwa w Rage Race zgłosiła się również Patrycja Kazadi (edycja z 2009 roku) w czerwono krwistym Ferrari 360 Modena.

W tegorocznej, piątej edycji Rage-Race 2011 organizatorzy również potwierdzili udział Pań. Pierwszą żeńską ekipą jest Alfastar Girls. Gosia i Asia Strzylak zameldują się na starcie na pokładzie czarnego Mercedesa CL 65 AMG i z góry zapowiadają, że nie potrzebują żadnej taryfy ulgowej czy forów w trakcie Rage-Race. A że historia lubi się powtarzać możemy być pewni – piękniejsza część uczestników Rage-Race na pewno po raz kolejny nada odpowiedniego kolorytu imprezie. Emocje gwarantowane!

A już w lipcu po raz pierwszy będzie mieć miejsce Transpolonia Race. W ciągu 4-dniowej imprezy uczestnicy pokonają łącznie 1000 kilometrów trasy. Odcinki sportowe Transpolonia Road Race liczą ponad sto kilometrów i wiodą przez tory wyścigowe i inne, ciekawe lokalizacje, wśród których znajdzie się jeden z najdłuższych pasów lotniczych w Europie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze