Klaudia Podkalicka i Joanna Madej w Rajdzie Barbórka

Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia, jedyna na świecie i pierwsza w Polsce stuprocentowo damska załoga w rajdach cross country – Klaudia Podkalicka i Joanna Madej (otoMoto Team) wystartuje w 50. Rajdzie Barbórka.

Dziewczyny pojadą Porsche Cayenne.

„Nie wyobrażałyśmy sobie, żeby nas na tym rajdzie mogło zabraknąć. To bardzo prestiżowa i rewelacyjna impreza. Wprawdzie odcinki, na których startujemy na co dzień, to zupełnie inna bajka, ale nie chciałyśmy zmieniać samochodu i zaprezentujemy się terenówką. Zdecydowanie będzie to przygoda i wielkie emocje! Ogromnie zależało nam, aby wystartować w Barbórce, bo jest to świetny moment, aby podziękować naszym partnerom, kibicom i mediom za wsparcie, którego stale doświadczamy” – mówi Klaudia.

fot. biuro prasowe Klaudii Podkalickiej

„Przepiękne terenowe auto na ulicach Warszawy! Już się nie mogę doczekać! Bardzo się cieszę, że startujemy. Oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowały różnych niespodzianek. Od oklejenia samochodu począwszy aż do … nie zdradzę, ale będzie się działo!” – dodaje Joanna.

fot. biuro prasowe Klaudii Podkalickiej

Załoga Klaudia Podkalicka/Joanna Madej startująca w barwach otoMoto.pl zaprasza do kibicowania na odcinkach oraz do spotkania w strefie serwisowej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze