Kierowcy sportowych aut winni zagrożeń na drodze!

Jak postrzegamy ludzi względem tego czym jeżdżą lub w jakich samochodach byśmy ich widzieli? W ankiecie opublikowanej przez The Australian wzięło udział 2000 dorosłych kierowców.

Jako pierwszy obalony został męski mit, że szybki i drogi samochód gwarantuje powodzenie płci przeciwnej. Aż 48 procent mężczyzn liczyło na sukces w tym względzie. Jednak liczby mówią same za siebie: 53 procent ankietowanych stwierdziło, że szybkie sportowe samochody w ogóle nie robią na nich wrażenia. Dodatkowo zdecydowana większość miłośników luksusu otrzymała etykietę aroganckich, 44 procent postrzega ich właścicieli jako egocentrycznych, zaś 38 procent uznała winnymi ewentualnych zagrożeń drogowych.

Powstaje zatem pytanie jaki samochód sprawi, że stajesz się pracowitym i odpowiedzialnym kierowcą. Klasyczny sedan świetnie sprawdzi się w tej roli. Dla kobiet to samochód będący gwarancją bezpieczeństwa. Dobrym przykładem jest tutaj Ford Mondeo, Renault Megane czy Volkswagen Passat.

Skromnymi ludźmi okazali się właściciele samochodów z nadwoziem hatchback.

Jest jeszcze jedna zaskakująca niespodzianka. Kolor zielony sprawia, że jesteś nie tylko bezpiecznym kierowcą, ale również masz wysoką inteligencję i  wzorową sumienność. Mimo wszystko najpopularniejszym kolorem, co nie budzi ogólnego zdziwienia, jest kolor czarny.

Na koniec warto zobaczyć mały eksperyment przeprowadzony z udziałem kobiet przez australijski Top Gear i przekonać się, jacy kierowcy stymulują mózg kobiet.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze