Kierowca tego Punto nie da sobie w kaszę dmuchać

Kierowca tego Punto nie da sobie w kaszę dmuchać

10 listopada 2019
1
22
Nieważne jakim samochodem jeździsz. Ten kierowca Fiata Punto udowodnił, że każdym autem można pokazać innym swoją „wyższość”.

Zakaz wyprzedzania, wyspa pośrodku drogi, powierzchnia wyłączona z ruchu - kierowcy tego Punto nic nie zatrzyma. Może niezbyt szybko, ale za to niezłomnie, wyprzedził kilka pojazdów, pokazując kto tu jest najlepszym kierowcą na drodze.

A skąd przekonanie, że kierowca Punto chciał okazać innym swoją „wyższość”? Według autora nagrania wyprzedził to auto pół minuty wcześniej i w jego opinii ryzykowne zachowanie kierującego Fiatem było spowodowane chęcią „odwetu”.

Komentarze

Pioter
10 listopada 2019 21:04
Nie wolno pochopnie wyciągać wnioski może działał w stanie wyższej konieczności ratując czyjeś życie
Skromny łobserwator > Pioter
10 listopada 2019 22:51
Tak, na pewno. Najczęściej to takich cwaniaków ratuje się na drodze, uciekając do rowów, na pobocza albo pas awaryjny.
Kurek
10 listopada 2019 23:18
Jeśli ja bym rowerem jechał i słyszał bym taką "muzykę"to też bym wyprzedził
Tratatitla > Kurek
11 listopada 2019 11:56
Kurek
Masz całkowitą rację
Tratatitla > Kurek
11 listopada 2019 11:57
Kurek
Masz całkowitą rację
Puncio ZS
10 listopada 2019 23:30
Moje Punto II 1.9jtd zrobiło by to szybciej :p Co do muzyki o gustach się nie dyskutuje ale słysząc taka nutkę i jadący przede mną samochód 40km/h sam bym wyprzedził i obtrabił takiego bakłażana. Pozdro dla niebieskich ;)
Yankes
11 listopada 2019 08:25
Jeśli punto jtd ma 120 kucy a jakiś Passat czy Audi 105 to wiadomo kto lepiej się zbiera
Miara
11 listopada 2019 08:29
Jaki odwet? Może kierowca wiózł cierpiącą ciężarną do szpitala! Nie znasz rzeczywistych przyczyn takiego zachowania - to nie oceniaj innych wg siebie i swoją miarką
Grande Punto
11 listopada 2019 08:56
Miał czym ,to wyprzedzał ...
Panicz
11 listopada 2019 09:25
Gratuluje obywatelskiej postawy konfidenta
Abc > Panicz
11 listopada 2019 10:04
Dobry kierowca
11 listopada 2019 10:20
To nie jest wyprzedzanie to już jawne gwalcenie przepisów drogowych
Od razu powinno się zabrać prawo jazdy i sprawa do sadu
Przez takich ludzi ciągle się słyszy że ktoś ginie na drodze
Dla mnie takie zachowanie na drodze to jest proszeni się o smierc
Jak się nie zacznie tepic takich kierowców to będą ginąć rodziny
Przemek punto
11 listopada 2019 12:07
Łał a jak był by to merol czy jakieś bmw to by było normalne?
Colin McRae
11 listopada 2019 12:48
Karać, karać i jeszcze raz karać za donosicielstwo ! .
Robak > Colin McRae
12 listopada 2019 00:56
Boli, że wielki brat patrzy? Ciebie też dostrzeże. Jesteś z tych co twierdzą, że przepisy są po to by je łamać? Ok, ale nie stwarzaj zagrożenia dla innych.
Columbo
11 listopada 2019 14:16
Taaaa jak to Polacy lubią się podpierdalać na wzajem . Dawniej to Niemcy podpierdzielali jeden drugiego . Teraz widzę i Polacy . Gdzie ja żyję ?
Hylik > Columbo
12 listopada 2019 22:13
To wypierd...aj jak ci się nie podoba buraku. Jak ci zabije taki kogoś z rodziny to zmienisz zdanie baranie.
Hylik > Columbo
12 listopada 2019 22:13
To wypierd...aj jak ci się nie podoba buraku. Jak ci zabije taki kogoś z rodziny to zmienisz zdanie baranie.
Tom > Columbo
13 listopada 2019 20:57
Jak widać dobrze, że podpierdalali. Przynajmniej przestali się czuć bezkarnie i nie jeżdżą tak źle jak Polacy
Fiat Oman