Kierowca tego Punto nie da sobie w kaszę dmuchać

10 listopada 2019
1
22
Nieważne jakim samochodem jeździsz. Ten kierowca Fiata Punto udowodnił, że każdym autem można pokazać innym swoją „wyższość”.

Zakaz wyprzedzania, wyspa pośrodku drogi, powierzchnia wyłączona z ruchu - kierowcy tego Punto nic nie zatrzyma. Może niezbyt szybko, ale za to niezłomnie, wyprzedził kilka pojazdów, pokazując kto tu jest najlepszym kierowcą na drodze.

A skąd przekonanie, że kierowca Punto chciał okazać innym swoją „wyższość”? Według autora nagrania wyprzedził to auto pół minuty wcześniej i w jego opinii ryzykowne zachowanie kierującego Fiatem było spowodowane chęcią „odwetu”.

    Komentarze

    Pioter
    10 listopada 2019 21:04
    Nie wolno pochopnie wyciągać wnioski może działał w stanie wyższej konieczności ratując czyjeś życie
    Skromny łobserwator > Pioter
    10 listopada 2019 22:51
    Tak, na pewno. Najczęściej to takich cwaniaków ratuje się na drodze, uciekając do rowów, na pobocza albo pas awaryjny.
    Kurek
    10 listopada 2019 23:18
    Jeśli ja bym rowerem jechał i słyszał bym taką "muzykę"to też bym wyprzedził
    Tratatitla > Kurek
    11 listopada 2019 11:56
    Kurek Masz całkowitą rację
    Tratatitla > Kurek
    11 listopada 2019 11:57
    Kurek Masz całkowitą rację
    Puncio ZS
    10 listopada 2019 23:30
    Moje Punto II 1.9jtd zrobiło by to szybciej :p Co do muzyki o gustach się nie dyskutuje ale słysząc taka nutkę i jadący przede mną samochód 40km/h sam bym wyprzedził i obtrabił takiego bakłażana. Pozdro dla niebieskich ;)
    Yankes
    11 listopada 2019 08:25
    Jeśli punto jtd ma 120 kucy a jakiś Passat czy Audi 105 to wiadomo kto lepiej się zbiera
    Miara
    11 listopada 2019 08:29
    Jaki odwet? Może kierowca wiózł cierpiącą ciężarną do szpitala! Nie znasz rzeczywistych przyczyn takiego zachowania - to nie oceniaj innych wg siebie i swoją miarką
    Grande Punto
    11 listopada 2019 08:56
    Miał czym ,to wyprzedzał ...
    Panicz
    11 listopada 2019 09:25
    Gratuluje obywatelskiej postawy konfidenta
    Abc > Panicz
    11 listopada 2019 10:04
    Dobry kierowca
    11 listopada 2019 10:20
    To nie jest wyprzedzanie to już jawne gwalcenie przepisów drogowych Od razu powinno się zabrać prawo jazdy i sprawa do sadu Przez takich ludzi ciągle się słyszy że ktoś ginie na drodze Dla mnie takie zachowanie na drodze to jest proszeni się o smierc Jak się nie zacznie tepic takich kierowców to będą ginąć rodziny
    Przemek punto
    11 listopada 2019 12:07
    Łał a jak był by to merol czy jakieś bmw to by było normalne?
    Colin McRae
    11 listopada 2019 12:48
    Karać, karać i jeszcze raz karać za donosicielstwo ! .
    Robak > Colin McRae
    12 listopada 2019 00:56
    Boli, że wielki brat patrzy? Ciebie też dostrzeże. Jesteś z tych co twierdzą, że przepisy są po to by je łamać? Ok, ale nie stwarzaj zagrożenia dla innych.
    Columbo
    11 listopada 2019 14:16
    Taaaa jak to Polacy lubią się podpierdalać na wzajem . Dawniej to Niemcy podpierdzielali jeden drugiego . Teraz widzę i Polacy . Gdzie ja żyję ?
    Hylik > Columbo
    12 listopada 2019 22:13
    To wypierd...aj jak ci się nie podoba buraku. Jak ci zabije taki kogoś z rodziny to zmienisz zdanie baranie.
    Hylik > Columbo
    12 listopada 2019 22:13
    To wypierd...aj jak ci się nie podoba buraku. Jak ci zabije taki kogoś z rodziny to zmienisz zdanie baranie.
    Tom > Columbo
    13 listopada 2019 20:57
    Jak widać dobrze, że podpierdalali. Przynajmniej przestali się czuć bezkarnie i nie jeżdżą tak źle jak Polacy
    Fiat Oman