Kierowca Audi bardzo się spieszył, szybko tego pożałował

Kierowca Audi bardzo się spieszył, szybko tego pożałował
Nie będzie to wielkim odkryciem, kiedy napiszemy, że w warunkach zimowych nie można jeździć równie szybko, co latem. Nawet jeśli droga jest w większości odśnieżona.

Kierujący Audi musiał się gdzieś bardzo spieszyć, ponieważ wyprzedził auto z kamerą tuż przed szczytem wzniesienia oraz łukiem, ignorując ciągłą linię. Do zdjęcia nogi z gazu przed zakrętem nie skłonił go nawet leżący jeszcze gdzieniegdzie śnieg na asfalcie.

To był poważny błąd. Auto co prawda bez problemu pokonało łuk, ale tuż za nim straciło przyczepność i zjechało najpierw na pobocze, a później, niestety, na auta jadące z naprzeciwka.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 4 ]
Robson 2 miesiące temu
Cóż, jak widać nie wszyscy mają mózgi. Takim kierowcom powinno się zabierać prawa jazy dożywotnio. Są ogromnym zagrożeniem dla nas wszystkich.
4
0
Odpowiedz
Marcos 2 miesiące temu
Głupota nie boli, a szkoda...
2
0
Odpowiedz
Doktor67 > Marcos 2 miesiące temu
czasem niestety boli brdzo i to tych ktorzy jej nie rozsiewaja. Zwlaszcza na drogach.
0
0
Odpowiedz
Mnk 2 miesiące temu
czubków nie brakuje
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.