Kathy Jarvis, kobieta wybuchowa

Z całą pewnością widzieliście ją nie raz. W kinie, w telewizji, w spotach reklamowych. Po prostu nie wiedzieliście, gdzie dokładnie patrzeć. Sądziliście, że oglądacie właśnie Demi Moore, Charlize Theron, Meryl Streep, Meg Ryan czy Hillary Swank. Tymczasem to była ona – Kathy Jarvis, która rzuca wyzwanie granicom możliwości od 1993 roku.

fot. kathyjarvis.com

Kathy zadebiutowała jako kaskaderka w na swój sposób kultowym serialu „Strażnik Teksasu” i wciąż pozostaje czynna zawodowo. Wystąpiła w ponad stu produkcjach i z czasem zdobyła sobie renomę specjalistki od scen samochodowych, co oczywiście nie przeszkadzało jej w międzyczasie skakać z dachów i przemierzać ogarnięte ogniem budynki. W filmie „Chill Factor” możemy zobaczyć jej popisy za kierownicą płonącego Chevroleta, w reklamie Taco Bell udowodniła, że Toyoty potrafią latać, w filmie „Włoska robota” ściga się ciasnymi uliczkami… markowała wypadki, bezpiecznie potrącała autem ofiary scenariusza, przebijała się samochodem i motocyklem przez ściany i szkło. Nie mówiąc już o skakaniu z klifów do szokująco płytkiej wody i wszelkiego typu eksplozjach.

fot. kathyjarvis.com

Jakby aktywności filmowych i adrenaliny przed kamerą było jej mało, Kathy bierze również udział w rajdach. W 2006 roku zajęła drugie miejsce w swojej klasie w rajdzie National Rally America Series, udowodniła też, że off-road jej niestraszny, startując za kierownicą ciężarówki w Baja 1000. I najwyraźniej nie zamierza na tym poprzestać – jej plany obejmują coraz bardziej wymagające trasy… nawet do samego piekła.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze