Karolina Pilarczyk udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych! Już niedługo rusza motoryzacyjne show Hyperdrive!

„Nie ma rzeczy niemożliwych” to stwierdzenie wydaje się być prawdziwe, przynajmniej w przypadku Karoliny Pilarczyk. Pilarczyk, znaną dotychczas ze świata polskiego i europejskiego motorsportu już za chwilę pozna cały świat… Telewizja Netflix udostępniła właśnie zapowiedź nowego, motoryzacyjnego show „Hyperdrive”.

Przedsięwzięcie, którego współproducentem jest hollywoodzka gwiazda Charlize Theron, to jak dotąd największa tego typu produkcja stacji.

„To będą najbardziej spektakularne zawody samochodowe. Na jego potrzeby, wielki przemysłowy kompleks został przekształcony w najbardziej szalony tor wyścigowy jaki można sobie tylko wyobrazić” tak o swoim programie mówią jego twórcy.

Kilkunastu śmiałków z całego świata, starannie wyselekcjonowanych, zmierzy się na nim, pokonując swój strach, słabości i ograniczenia. Wśród nich, Polka – Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu – Karolina Pilarczyk!!

„Moim celem jest pokazanie publiczności, że nie ma ograniczeń” zapowiada w teaserze nasza mistrzyni. Znając Karolinę oraz możliwości jej Predatora, niczego nie można wykluczyć!

Na swoim Facebooku Karolina dodała:

„Niesamowita przygoda, fantastyczna adrenalina, rewelacyjni kierowcy. Wariactwo na całego – jedna z najfajniejszych rzeczy jaka przydarzyła nam się w życiu!”. 

Premiera tego niesamowitego widowiska już 21 sierpnia w telewizji Netflix.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze