Jesienna kolekcja ubiorów Harley-Davidson MotorClothes

04 września 2014
5
Wraz ze zbliżającym się końcem lata, Harley-Davidson zaprezentował jesienną kolekcję MotorClothes 2014, stworzoną z myślą o motocyklistach, dla których zmienna pogoda nie stanowi przeszkody w eksplorowaniu nowych miejsc i tras.

Ubrania wykonane z postarzonych materiałów w kolorach ziemi oddająją kulturę, ducha oraz historię marki Harley-Davidson.

Bluza z kapturem Authentic Activewear Hoodie

fot. Harley-Davidson
Ocieplana kurtka Ashbury RCS i bluzka Authentic Space Dye Scoop Neck Shirt

fot. Harley-Davidson

 

Kurtki Brookhollow typu softshell

fot. Harley-Davidson

W jesiennej kolekcji dla kobiet nie zapomniano o klasycznym charakterze marki Harley-Davidson. Prawdziwą esencją kolekcji jest bluza z kapturem Authentic Activewear Hoodie, gdzie nacisk położono na niepowtarzalny krój i faktury akcentów. Bluzę uszytą w 100% z bawełny zdobią nadruki w stylu vintage oraz kontrastujące szwy po bokach, wykonane ściegiem dzierganym.

Połączenie kurtki Brookhollow typu softshell z bluzką Authentic Space Dye Scoop Neck Shirt, wykonaną z elastycznego polaru i zdobioną nadrukami w stylu vintage, znakomicie sprawdza się w okresie przejściowym między ciepłą aurą a coraz chłodniejszymi dniami.

Z myślą o kobiecej sylwetce zaprojektowano łatwą do spakowania, ocieplaną kurtkę Ashbury RCS, wyposażoną w dwukierunkowy asymetryczny suwak oraz wydłużone mankiety z otworami na kciuki, znakomicie osłaniające dłonie i chroniące przed wwiewaniem powietrza do wnętrza rękawów.

W męskiej kolekcji jesiennej skoncentrowano się na rozwiązaniach przydatnych w cieplejsze dni oraz potrzebach związanych z chłodniejszą aurą - zarówno na trasie, jak i po zejściu z motocykla. Jednym z takich rozwiązań są materiały odprowadzające wilgoć, obecne na przykład w koszuli Performance w kratę. Ich struktura powoduje usuwanie wilgoci od strony skóry, co poprawia regulację temperatury ciała i tym samym zwiększa komfort w ciepłe dni.

Nowością w propozycji na 2014 rok jest również kurtka Magnum z postarzonej skóry, z potrójnym systemem wentylacji Triple Vent, mająca po obu stronach ciała trzy strategicznie rozmieszczone wywietrzniki, poprawiające przepływ powietrza.

Koszula Performance w kratę

fot. Harley-Davidson
Kurtka Shirt Jacket

fot. Harley-Davidson

 

Ważny punkt kolekcji stanowi stylowa kurtka Shirt Jacket. Została ona zaprojektowana z myślą o motocyklistach i miłośnikach motocykli, którzy cenią sobie indywidualność i potrafią korzystać z życia.

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!