Jak zniszczyć teledyskiem Moslera Raptor GTR

Znacie Rebeccę Black i jej słynny "Friday"? Poznajcie Abby Cubey i piosenkę "Feel my Fire". Ostrzegamy - jest tak zła, że aż śmieszna.

Przepis na niedźwiedzią przysługę dla supersamochodu jest prosty: umieścić go w jak najgorszym teledysku jaki tylko można sobie wyobrazić. Piosenka wyprodukowana przez byłego inżyniera Mosler automotive, Todda Wagnera jest koszmarnie nakręcona, żałośnie skomponowana i idiotycznie zedytowana. Można bez obawy stwierdzić, że niewiele różni się od teledysków rodzimych gwiazd disco polo, z tym, że zamiast używanych BMW i Audi promuje najnowsze dziecko firmy Mosler – Raptora GTR. Nic dziwnego, że właściciel Mosler automotive wściekł się na byłego współpracownika.

Raptor GTR, który trafi na rynek w 2012 roku, ma być amerykańską odpowiedzią na Bugatti Veyrona. Lekka konstrukcja auta szczyci się lepszym od europejskiego odpowiednika współczynnikiem mocy względem masy i wyposażona jest w 838 konny silnik. Jest też jednym z najdroższych aut produkowanych przez Moslera i kosztuje aż siedemset tysięcy dolarów.

Problem pojawił się, gdy Todd Wagner opuścił firmę Mosler i zaczął promować auto na własną rękę, bez wcześniejszych ustaleń z właścicielem. Po premierze teledysku Warren Mosler nazwał Wagnera szkodnikiem, a jego była żona i jednocześnie główny manager Moslera stwierdziła, że Wagner miał dobre zamiary, ale przedstawił siebie w złym świetle. W świecie muzyki wybuchła wrzawa podobna po premierze słynnego „Friday” i dobrych opinii raczej tam nie znajdziemy.

Sam Todd Wagner bardzo osobiście podchodzi tak samo do Raptora GTR jak i do teledysku. Jeden z amerykańskich recenzentów aut, Matt Farah stwierdził, że podczas jazdy Raptorem „Feel My Fire” było odtwarzane automatycznie bez możliwości wyłączenia czy wyciszenia. Auto także nie specjalnie przypadło dziennikarzowi do gustu – prototyp szybko się popsuł.

Może jednak Raptor GTR wcale nie wyjdzie z tej sytuacji na pozycji straconej? W końcu nie ważne co mówią o produkcie, byle by mówili. Zachęcamy do obejrzenia komicznego teledysku Abby Cubey. Uwaga! Przed odtworzeniem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż taka dawka kiczu może zagrażać życiu lub zdrowiu.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Mocne..

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze