Karolina Chojnacka

Jak smakuje Mustang Mach-E 1400? Wyjątkowo ostro!

Celem Mustanga Mach-E 1400, napędzanego siedmioma silnikami elektrycznymi o łącznej mocy ponad 1400 KM, jest wypełnienie luki między tym, co może zrobić pojazd elektryczny, a tym, co klienci wierzą, że potrafi osiągnąć. Ten konkretny egzemplarz dostarcza wyjątkowo ostrych wrażeń.

Mustang Mach-E 1400 to samochód zaprojektowany z myślą o dobrej zabawie. Przeznaczony jest głównie do jazdy po torze, a konkretnie do driftu. Z aerodynamiką zapewniającą dużą siłę docisku, jest stworzony do startów dragsterów lub w pokazach gymkhana – wszędzie, gdzie może udowodnić ekstremalne osiągi napędu elektrycznego Mustanga.

Przeczytaj też: Mustang Mach-E 1400 – elektryk do driftu o spektakularnej mocy? Ford mówi: czemu nie?

Youtuber Sean Evans, prowadzący program Hot Ones, w którym przeprowadzawywiady z celebrytami, jedząc coraz ostrzejsze skrzydełka z kurczaka i Vaughn Gittin Jr., profesjonalny drifter, na co dzień jeżdżący wyjątkowo ekstremalnymi samochodami, postanowili uchwycić istotę Mustanga Mach-E 1400 w ostrym sosie.

Niestety, chociaż na filmiku widać, że Mustang Mach-E 1400 Hot Sauce zachwycił Evansa i Gittina Jr., to Ford uznał, że ostry sos jest jednak zbyt ostry, by mógł trafił do sprzedaży. Ale nie wykluczamy, że niektórzy szczęśliwcy otrzymają bezpłatną butelkę sosu wraz z kluczykami do swojego Mach-E. Z pewnością, byłaby to ciekawa promocja.

Przeczytaj też: Ford Mustang Mach-E 1400 zadebiutował w Europie! To jedyny w swoim rodzaju prototyp o mocy ponad 1400 KM

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze