Jak na drodze pozdrawiają się kobiety – film

Efektowne limuzyny nie są przeznaczone tylko dla mężczyzn, choć przejażdżki pań mogą skończyć się niespodzianką i to nie niemiłą...obejrzyjcie film Hyundaia w sam raz na początek wiosny!

Piękny samochód, piękne miejsce, piękna kobieta, a w jej głowie na widok czarnego i wypucowanego Hyundaia Elantry skojarzenie: co za fajny mężczyzna musi mieć takie auto! Jak widać na tyle fajny, że zdaniem  kobiety warto zawrzeć z nim znajomość. Pani odbija więc na kartce swoje usta, zostawia numer telefonu i odchodzi. Czy zadzwoni do niej właścicielka Hyundaia – równie piękna blondynka? Tego nie wiemy, ale na pewno warto przy tej reklamie się uśmiechnąć. Czyżby Hyundai walczył ze stereotypami?

Najnowsze

Audi A8 artystycznie

My kobiety uwielbiamy sztukę i nostalgiczne fotografie. Może właśnie z myślą o nas premierze nowego Audi A8 towarzyszyć będzie publikacja wspaniałych zdjęć, w których piękna natura złączy się w mistyczne kompozycje z równie pięknym samochodem.

 

Zapowiada się surrealistycznie i elektryzująci
fot. Audi

Piękno, dostojność, elegancja – takimi słowami opisać możnaby było wchodzące do sprzedaży na przełomie marca i kwietnia nowe Audi A8. Luksusowa limuzyna została w Polsce bohaterką sesji zdjęciowej znanego fotografa młodego pokolenia Igora Omuleckiego.

Na cyklu 13 zdjęć zatytułowanych „Hyperspace” zobaczymy surrealistyczne widoki i abstrakcyjne zestawienia, w których Audi A8 nie gra roli przypadkowego przechodnia, a idealnie dopasowanego elementu przestrzeni. Fotograf- twórca portretów znanych osób, członek międzynarodowych organizacji fotografów chciał podobno skupić się na bogatej osobowości Audi i jego wytwornemu pięknu. Czy mu się udało?

Artystyczne zdjęcia nowego modelu z Inglostadt zobaczymy na wernisażach towarzyszących premierze wyczekiwanego modelu. Jak w polskich, zimowych, ale zupełnie nietypowych krajoobrazach zaprezentuje się A8 i czy zdjęcia Omuleckiego będą, jak reportaż czy prace symbolistów? Czekamy z niecierpliwością na efekty.

 

Źródło: Audi

Najnowsze

Honda jak zszywacz

Najnowszy koncept Hondy składa się na pół i tym samym wygląda niczym zszywacz. Czy tak dziwny samochód ma tylko szokować czy rzeczywiście służyć poruszaniu się?

Honda 3R-C wygląda, jak …mój zszywacz
fot. Honda

Futurystyczny pojazd to Honda 3R-C, która już w tym tygodniu pokaże swoje prawdziwe oblicze na Targach w Genewie. Zapowiada się, że auto będzie jednym z najchętniej fotografowanych konceptów na szwajcarskich stoiskach, bowiem niewiele aut jeździ na trzech kołach, nie pozwala na zabranie pasażera i składa się w pół.

3R-C został zaprojektowany w mecce mody – Mediolanie w Instytucie Badań i Designu Hondy. Niewielki pojazd ma być idealny do parkowania, ale tylko wtedy gdy kierowca nie chce w samochodzie posiedzieć. Tak, tak – w zaparkowanym, a tym samym złożonym aucie miejsce kierowcy chowa się. Samochód napędzany jest baterią elektryczną, a jego sylwetkę trudno nazwać „samochodową”.

Czy to motocykl, samochód czy jeszcze coś innego? Na razie decyzję pozostawiamy wam, a już wkróce więcej szczegółów prosto z Genewy.

 

Najnowsze

Kobiecy samochód roku 2009

Niedawno ogłoszono wyniki plebiscytu motoryzacyjnego "Twojego Stylu" na kobiecy samochód roku 2009. Wyboru dokonało jury, w skład którego weszły m.in. Ilona Łepkowska, Grażyna Wolszczak, Beata Sadowska i Agata Młynarska.

Podobnie jak w zeszłym roku (o wynikach plebiscytu z 2008 roku czytaj tu), czytelniczki Twojego Stylu głosowały na samochody z tych wyższych półek, ewidentnie dopracowane pod kątem stylizacji, dbałości o wygląd wnętrza, ale także radości z jazdy.

Czytelniczki wybrały Fiata 500C
fot. Motocaina

Nagrody przyznano w następujących kategoriach:

Samochód miejski: Skoda Yeti
Samochód rodzinny: Peugot 3008
Samochód prestiżowy: Audi A5 cabriolet
Samochód ekonomiczny: VW Polo
Samochód z fantazją: BMW Z4
Odkrywczy pomysł: Mercedes E
Nagroda czytelniczek magazynu „Twój styl”: Fiat 500C

Zachęcamy do wypowiadania się na temat powyższych nagród w poszczególnych kategoriach na naszym forum.

Najnowsze

Carpooling – czyli podróżuj z inną kobietą

Wybierasz się w dłuższą trasę, ale uważasz, że samotna podroż to żadna przyjemność? Jesteś pasażerką i szukasz wygodnej możliwości przejazdu na konkretnej trasie? Od dziś kobiety podróżują razem - mogą się umawiać dzięki specjalnemu serwisowi.

Kobieta za kierownicą może zagwarantować, że dojedziesz bezpiecznie i cało.
fot. Motocaina

Carpooling.pl to polska odsłona międzynarodowej platformy, dzięki której kierowcy znajdują pasażerów, a pasażerowie wolne miejsca na trasach w Polsce i całej Europie. Pierwsza wersja powstała w 2001 roku w Niemczech i szybko zyskała popularność. Dziś serwis ma już ponad 1,1 miliona zarejestrowanych użytkowników, z czego ponad połowa to kobiety, oraz średnio 200 000 bezpośrednich przejazdów jednocześnie. 

Kierowca, który wybiera się w podroż i ma wolne miejsca w samochodzie, bezpłatnie publikuje ofertę. Pasażerowie kontaktują się bezpośrednio z kierowcą, który jedzie w tym samym kierunku i może ich podwieźć. Wszelkie ustalenia dotyczące wspólnego przejazdu, w tym przede wszystkim wysokość udziałów w kosztach, następują wyłącznie pomiędzy kierowcą a pasażerem.

Możesz mieć pewność, że nikt podczas podróży nie będzie Cię łapał za kolano 😉
fot. Motocaina

Bezpiecznie z kobietą za kierownicą
Aby się umówić można skorzystać z serwisu carpooling.pl. Jedna z opcji powstałych na życzenie żeńskiej części użytkowników są tzw. przejazdy„ kobiety dla kobiet” – kobieta publikująca przejazd, niezależnie od tego, czy jest kierowcą i szuka współpasażera, czy jest pasażerem i poszukuje wolnego miejsca, może wyraźnie zaznaczyć w ogłoszeniu, że chce podróżować wyłącznie w damskim towarzystwie. Poza tym dodając ofertę przejazdu kierowca za każdym decyduje, kto będzie widział jego dane: wszyscy odwiedzający serwis czy tylko użytkownicy zarejestrowani. Jeśli zdecyduje się ukryć adres e-mail także przed użytkownikami zarejestrowanymi, wówczas potencjalni współpasażerowie będą wysyłać mu wiadomości poprzez system poczty wewnętrznej. Użytkownicy mają także możliwość budowania własnej sieci zaufanych kontaktów, a także przeglądania znajomych innych użytkowników: zanim pasażer skontaktuje się z kierowca oferującym przejazd, może sprawdzić, kto mu ufa i przejrzeć profile publiczne tych osób. Powyższe opcje zapewniają większą przejrzystość informacji jeszcze przed podróżą. 

W serwisie carpooling.pl znajdują się zarówno oferty przejazdów krajowych, jak i zagranicznych: przez ponad 5 tysięcy miast w 45 krajach. Jeśli w danym momencie pasażer nie odnajdzie interesującego go przejazdu, może opublikować własne zapytanie lub skorzystać z funkcji powiadomień o nowych ofertach. 

Korzyściom wynikającym z carpoolingu nie sposób zaprzeczyć: mniej samochodów na drogach to mniej korków, zanieczyszczeń i hałasu. Wspólny przejazd ogranicza również koszty podroży zarówno po stronie kierowcy, jak i pasażera. Ponadto jest szansą na zdobycie nowych doświadczeń i poznanie interesujących ludzi.

fot. carpooling

O carpooling.pl
Właścicielem i operatorem serwisu carpooling.pl jest firma Mikini Media GmbH z Monachium. Pierwszą wersją platformy była niemiecka mitfahrgelegenheit.de, której jednym z głównych partnerów jest obecnie ADAC. Dostępne są także lokalne wersje dla mieszkańców Austrii, Szwajcarii i Grecji, a wkrótce powstanie odsłona angielska, francuska i włoska.

Najnowsze