Jaguar zaprojektował lodowe sanki

Pierwsze śniegi jeszcze przed nami, ale Jaguar pochwalił się właśnie, że opracował całkowicie nowy, luksusowy model sanek o nazwie F-Sleigh.

Niestety na razie projekt jest w fazie koncept i został właśnie zaprezentowany w jednym z londyńskich hoteli jako rzeźba w lodzie. Inspiracją do stworzenia takich sań był oczywiście Jaguar F-Type o nadwoziu kabrio. Jednak zamiast kół pojawiły się łyżwy oraz otwarta przestrzeń ładunkowa. 

Nie zabrakło także czerwonego nosa oraz poroża renifera oraz silnika odrzutowego z tyłu, który zapewni większą moc niż kilka par kopyt. 

Rzeźba została wystawiona przy okazji prezentacji nowej kolekcji gadżetów z logo Jaguara i Land Rovera. W tegorocznym świątecznym katalogu pojawią się nie tylko ubrania, torby podróżne, ale także wyjątkowy model Jaguara XKSS z 1957 roku w skali 1:8. Brytyjski producent współpracuje przy tworzeniu katalogu z takimi markami jak Art Fragrance, Barbour, Bremont, Globetrotter, Menrad, Oliver Sweeney, Landy Books oraz 2×2 Ltd.

Jak powiedziała Lindsay Weaver, szefowa działu zajmującego się sprzedażą akcesoriów z logo JLR, „te niesamowite sanie F-Sleigh udowadniają, że koncern Jaguar Land Rover potrafi stworzyć nie tylko światowej klasy samochody”. Tegoroczna kolekcja prezentów ma się wyróżniać wyglądem, jakością oraz oryginalnością.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze