Jaguar XJ Ultimate – luksus o smaku szampana

Jaguar zaprezentował w Pekinie nową, maksymalnie luksusową wersję limuzyny XJ. Model XJ Ultimate jest przeznaczony dla najzamożniejszych i ma wszelkie udogodnienia, jakich można się spodziewać po samochodzie tej klasy.

Nowości jest sporo – wszystkie w duchu luksusu. Należą do nich seryjnie montowane urządzenia iPad trzeciej generacji, lodówka do chłodzenia szampana i tylne fotele wyposażone w funkcję masażu i możliwość dodatkowej regulacji w odcinku lędźwiowym.  

Jaguar XJ Ultimate
fot. Jaguar

Skórzanym obiciom foteli i podsufitki towarzyszą drewniane wykończenia Herringbone, oddzielone elementami w kolorze lśniącej czerni Piano Black. Wnętrze ma liczne opcje personalizacji, a uzupełnia je zegar wykonany z polerowanego aluminium zamontowany na desce rozdzielczej.

Dodatkowe ekrany, na których można wyświetlać obraz z odtwarzacza DVD, cyfrowego tunera telewizyjnego lub zewnętrznych urządzeń zsynchronizowanych za pomocą systemu Rear Media Interface umieszczono w zagłówkach foteli. Dodatkowo samochód jest wyposażony w 20-głośnikowy system audio.

fot. Jaguar

Pierwsze 20 egzemplarzy modelu Jaguar XJ Ultimate zostanie wyprodukowanych w kolorze Celestial Black, natomiast właściciele kolejnych będą mogli wybrać dowolny odcień z dostępnej palety barw. Samochód będzie wyposażony w 20-calowe kute obręcze „Maroa” w technicznej szarości lub w opcji z połyskiem.

fot. Jaguar

Jaguar XJ Ultimate będzie wyposażony w nowy 3-litrowy doładowany silnik benzynowy V6. Dostępna jest także wersja z silnikiem benzynowym 5,0 l V8 oraz 3-litrowym dieslem V6. Wszystkie jednostki napędowe współpracują z 8-biegową skrzynią biegów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze