IX eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina

05 listopada 2010
Już w najbliższą niedzielę (7. listopada) na torze przy ul. Na Niskich Łąkach 4 we Wrocławiu, odbędzie się przedostatnia runda wrocławskich wyścigów. Walka o tytuły mistrzowskie wchodzi w decydującą fazę, na pewno będziemy więc świadkami wspaniałego widowiska sportowego.
Loading module...

 

Przed nami kolejny etap zaciętej rywalizacji...

fot. Andrzej Browarny

W trakcie zawodów Niskie Łaki Cup rozgrywany jest Puchar Kobiet Motocaina.pl, a panie rywalizują zarówno w poszczególnych klasach, jak również w klasyfikacji kobiet. Tego typu zawody to doskonałe miejsce na sprawdzenie swoich umiejętności za kierownicą. A niezdecydowane Panie zapraszamy na piątkowe treningi, gdzie chętnie podpowiemy w jaki sposób doskonalić technikę prowadzenia pojazdu, zarówno w jeździe cywilnej, jak i sportowej.

W zawodach może wystartować każda kobieta, która lubi rywalizację, posiada Prawo Jazdy, sprawny technicznie samochód oraz ubezpieczenie OC i NNW. Kaski są obowiązkowe, ale można je też wypożyczyć bezpłatnie u organizatora.

Zgłoszenia do imprezy przyjmowane są elektronicznie (wystarczy zarejestrować się na stronie www.niskielaki.com.pl i wysłać swoje zgłoszenie) lub bezpośrednio w Biurze Zawodów w dniu imprezy od godziny 8.00 do 9.30. Wpisowe na imprezę wynosi 100 zł.

Na zawodniczki czeka zupełnie nowa konfiguracja toru przygotowana przez organizatorów, tym razem przejeżdżana zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Przejazd konkursowy składa się z dwóch pętli, każda po 4 okrążenia toru - w sumie do pokonania jest trasa o długości ok. 6 km wyznaczona po gładkim i równym asfalcie. Bezpośrednio przed startem pierwszej pary, odbędzie się przejazd zapoznawczy trasy dla każdego.

Zarówno Zawodnicy, jak i Kibice mogą śledzić wyniki rywalizacji na żywo w Internecie na stronie online.niskielaki.com.pl lub na monitorze w Biurze Zawodów.

Niskie Łąki Cup to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także motoryzacyjny piknik. Na torze można posilić się u Mistrza Grilla, czy pojeździć w wirtualnych rajdach razem z firmą Play-Max. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz wspaniałe widowisko w duchu sportowej rywalizacji.

Kontaktować się z organizatorami można elektronicznie - paulina@niskielaki.com.pl lub telefonicznie - tel. 606-852-746, chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zawodów i treningów. Zapraszamy na niedzielę pełną sportowych wrażeń!

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!