Iwona Cichosz wybrała Renault Clio

Miss Świata Głuchych i tłumaczka języka migowego, Iwona Cichosz, będzie się poruszać w najbliższym czasie czerwonym Renault Clio w najwyższej wersji wyposażenia Intens. Pod maską hatchbacka pracuje bardzo żwawy silnik Energy TCe 120.

Iwonę Cichosz znamy z ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie występuje u boku Stefano Terrazzino. Jednak na co dzień ta piękna i młoda kobieta jest tłumaczką języka migowego, a od niedawna nosi koronę Miss Świata Głuchych.

Jako ambasadorka osób niesłyszących będzie przez następne miesiące korzystała z zupełnie nowego Renault Clio, które przyda się nie tylko na dojazdy na treningi taneczne. Iwona udowadnia, że pomimo różnych przeciwności losu można żyć intensywnie. Przez lata zajmowała się aktorstwem, grała w teatrze pantonimy, a nawet wyjechała z teatrem ulicznym na tournee dookoła świata.

W 2016 roku wzięła udział wzięła udział w wyborach Miss Świata Głuchych w Las Vegas i… zdobyła tytuł Miss Świata! Jest aktywną działaczką na rzecz swojego środowiska, jej marzeniem jest to, aby Polski Język Migowy został uznany za język obcy, co pomogłoby w edukacji dzieci niesłyszących. 

Egzemplarz, którym Iwona będzie poruszać się na co dzień to Renault Clio najbogatszej wersji Intens. Pod maską pracuje silnik Energy TCe 120. Turbodoładowany benzyniak rozwija 120 KM mocy i 190 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Auto rozpędza się od 0 do 100 km/h w 9,3 sekundy, a prędkość maksymalna to 199 km/h.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze