Iwona Blecharczyk – Trucking Girl została ambasadorką olejów Platinum!

W poniedziałek do zespołu Ambasadorów olei Platinum producenta ORLEN OIL dołączyła nowa Ambasadorka Iwona Blecharczyk – Trucking Girl.

Spółka ORLEN OIL nawiązuje kolejną współpracę – 1 lipca 2019 r. w siedzibie firmy w Krakowie podpisano umowę z Iwoną Blecharczyk „Trucking Girl”, która została  ambasadorką linii Platinum ULTOR, najnowszej generacji olejów silnikowych przeznaczonych do samochodów ciężarowych, autobusów i ciężkiego sprzętu.  

Iwona Blecharczyk jest zawodowym kierowcą ciężarówki, specjalizuje się w trudnym transporcie wielkogabarytowym. Autem ciężarowym przemierzyła prawie całą Europę, podbiła lodowy szlak w Kanadzie, a także próbowała swoich sił na polach naftowych. Jak mówi Iwona Blecharczyk:

„Bycie kierowcą to nie tylko ciężka praca, ale również styl życia, praca nad sobą oraz ogromne wyzwanie”.

Projektowała sukienki, pracowała w szkole, jednak pasja do motoryzacji zwyciężyła. Postanowiła zainwestować w wymagane kursy, aby zasiąść za kółkiem ciężarówki i spełniać marzenia. Promotorka zdrowego stylu życia, aktywnie działająca na rzecz społeczności kierowców. Aby wykonywać ten typowo męski zawód, musiała pokonać wiele uprzedzeń.  W 2019 roku przyznano jej tytuł Barbie Shero – wyróżnienie przyznawane kobietom, dla których nie ma  rzeczy niemożliwych.  

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Gratulacje Iwona!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze