Ile może zająć wymiana silnika?

Ile może zająć wymiana silnika?
Jeżeli do tej pory zaprzyjaźniony mechanik mówił Wam, że wymiana silnika to czasochłonne zajęcie, to możecie to włożyć między bajki. Zobaczcie, jak uwija się ekipa Subaru.

W rajdach samochodowych liczy się każda sekunda. Dlatego mechanicy to jedno z kluczowych ogniw w każdym zespole. Ekipa z Subaru Rally Team USA potrafi wymienić silnik w rajdowej Imprezie w bardzo krótkim czasie.

Wystarczy do tego kawałek parkingu i jakieś trzy godziny czasu. Zobaczcie, jak w przyspieszeniu wygląda cała operacja wykonywana na dodatek w środku nocy.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.